Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Peja
milanezija napisao:

Jbg da je trener onaj koji unistava kosarku i talente (sto kazu neke kupine, mahune) mi bi danas gledali Trifu 10ak minuta, Pecarskog mozda i 15, a verujem i Tanasa par minuta. Ovako uzdati se da ce Italijan dogodine u svojoj selekciji racunati na njih. Kod nas se zaboravlja da je Rade povredjen svako malo. On je bio projektovan za vodju ekipe, sto je i bio do prve povrede kad je i krenuo raspad kulminirajuci Cankovim odlaskom

A sto se tice Tea, on i Beron imaju veze kao ja i Arnold Svarceneger

Ne razumem kako nemaju veze, Beron je bio taj kome je danas išla lopta da reši meč, Teu je to uvek bio zadatak u ekipama gde je igrao.

Ja sam samo lepo pitao jel misliš da bi Teo pogodio taj šut..

Korisnikov avatar
By milanezija

Ali kako bek suter i plejmejker mogu biti isto to meni ne ide u glavu. Kad je Teo dobijao 5 napada u nizu loptu da opali trojku, nemoj me zajebvaati

Mozes da poredis BBa i BBa recimo :D

Teo bi od tih 5 suteva bar 3 probao da iskreira centru zicer ma kakvu odbranu protivnik igrao

Korisnikov avatar
By Peja

Jebem li ti sunce koji je vama kurac..Gde ti ode čoveče..

Teo je šutnuo protiv Španije, protiv Partizana u Parizu i milion još puta tako..ja sam samo spomenuo taj poslednji napad i šut..

A ti ode da porediš (igrački) Tea i Berona pa onda dodaješ BB-a i ostalo..msm stvarno.

Još kao ti meni objašnjavaš da je Teo plej a ovaj bek..ja nisam znao. Pa brate u Denveru zadnja lopta ide Jokiću iako nije plej (mada često odigra kao pravi plej :D )

A kad me već vučeš za jezik evo na prvu Teo je 2012 u finalu EL vezao 3-4 uzastopna napada gde je šutnuo za tri (i pogodio) ali opet ne znam čemu ta priča..

Korisnikov avatar
By Zex88

Jel piše tamo zašto nismo napadali reket i nismo koristili konstantan mismec?

Da li pise zasto je Regland igrao bez zamene 17 min pa ubacio Juniora da resava..

Da li pise zasto je Keselj imao vecu minutazu od Dobrica?

Da li pise o ispucavanju Borise,Stratosa i Reglanda? O stavljanju Lazica na 4..

Korisnikov avatar
By BogdanB

@zex

Znas valjda da je uvek lakse okriviti drugoga

Kazace nam @valderama ako legenda gostuje kod Sarape na Pinku

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL

Coki se zajebao kad je dopustio da KKP preuzme KSS, prvo je bila ok saradnja, sve na nivou, pohvale za rad, a onda su poceli polako zavlaciti, tako da ovo sto se ljetos i sad desilo je logican slijed dogadjaja, kasno se sjetio reagovati, sad se samo blamira

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:

Jel piše tamo zašto nismo napadali reket i nismo koristili konstantan mismec?

Da li pise zasto je Regland igrao bez zamene 17 min pa ubacio Juniora da resava..

Da li pise zasto je Keselj imao vecu minutazu od Dobrica?

Da li pise o ispucavanju Borise,Stratosa i Reglanda? O stavljanju Lazica na 4..

Pise da je u prvom delu lopta odlicno kruzila ali da je izostao sut Slika

• 1
  • 919
  • 920
  • 921
  • 922
  • 923
  • 971
NBA

Profesor doktor Bjelica Poslato sa JSN-L21 pomoć[…]

Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]