Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Evo i snimka..

Korisnikov avatar
By Lucky
Neko bi morao u zatvoru da završi ukoliko se ova Mladost Zemun vodi kao "razvojni" tim Partizana i sastavlja ovakvu ekipu. Na terenu su konstantno 3-4 stranca, blago rečeno sumnjivih kvaliteta, a naših mladih samo u tragovima. Na kraju jedva preko 50% sa slobodnih bacanja ekipno.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Jel Jakovljevic trener Mladosti
Prenosi li ko osim Arene ovaj turnir iz BL?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Jeste, on ih vodi..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Kakvu sezonu ima Josilo, ozbiljne brojke i procente ima ove sezone uz vrlo racionalnu igru, mislim da bi trebao biti pozvan u reprezentaciju za kvalifikacije.
Nadam se da ga u CZ imaju u vidu za narednu sezonu...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lepus
Ne znam da li je COL ili GSW ?! Sipaju kao iz kabla ..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Mornar i zvanicno potpisao Dzonija Hamiltona iz Fenera, a sa druge strane Pulen ce biti van terena 5-6 nedelja... Pisao sam vec svoje misljenje o Hamiltonu i njegovoj buducoj ulozi u Baru, ali s obzirom da Bjelica vise prakticno i ne igra, ocekuje se da ce imati zagarantovanu poziciju startnog centra, a Smit ce se vise gurati na 4... Sutra igraju protiv Uniksa u Kazanju, pa cemo videti da li ce se Dzoni koristiti i koliko.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
@milanezija, moja greska nisam obratio paznju na to da je 3. kolo u toku,prebacio sam se daje 4. Bilo kako bilo, Dzoni Hamilton od sledece nedelje u timu za EK, a za vikend ga mozda vidimo u protiv Borca. Inace Mornar juce izgubio od Uniksa te su na 1-2.

Mijovic, gospodski dao neopozivu ostavku, smatra da je on uzrok za niz neuspeha ekipe. Buducnost u potrazi za novim trenerom, a pominje se Miloje kao opcija, oni su takodje u EK izgubili od Virtusa koji je nepobedjen ove sezone.

Cedevita jedina od ucesnika ABA lige ima 2-1 posle 3. kola EK, savladali su Burg. Blazic nestvarno igra ove godine, pravi preporod je doziveo i nastavio da pruza jos bolje partije nego lani, sinoc 30 poena dao i dodao 7 skokova i 4 asistencije. OVe godine je u ABA ligi na proseku od 18,3 poena, 4,3 skoka i 3,5 asistencije, dok u EK igra i bolje sa 18,8 poena, 5,2 skoka i 2,4 asistencije. Golemac radi odlican posao, nakon Cibone, gde je bio asistent Rimcu one godine kad su uzeli ABA, Primorske gde je sklepao odlican tim od igraca ispod radara i preko ABA2 usao u ABA1 i tu napravio dar mar. Sada vec drugu godinu vodi Cedevitu i to mu iskreno odlicno ide, a opet tim napravljen po njegovom ukusu.
  • 1
  • 484
  • 485
  • 486
  • 487
  • 488
ABA fantasy

Giro, cestitam na ubedljivoj i zasluzenoj pobedi, […]

Iz navijackog ugla

Ako je istina da tih 700k dolazi na naplatu zbog n[…]

KK Partizan 2020/2021

Hronoloski je ovako bilo: Angola potpisao 15. fe[…]