Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja se stvarno nadam da je prica o Simonu obicna dimna zavesa..
Korisnikov avatar
By Zex88
Kako nas je izjebao? Čović je sam rekao da je daleko od nas.. To što smo mi hteli nešto drugo, jbg..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Heisenberg
Zato sto je lozio narod godinama da bi dosao u Zvezdu ali ne kao matorac, sad je imao idealnu sansu ali je izabrao lovu i to u jebenom Virtusu.

Meni je bilo jasno da nema nista od njega kada je Covic to rekao i nije me to toliko iznervirao jer sam mislio ok decko hoce da se bori za Evroligu i to je skroz ok, ali odlazak kod selektora u Bolonju je jebeno razocarenje.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ih, koliko njih to priča.. Ko je u naponu snage došao u Zvezdu u bilo kom sportu?

Edit: Setio sam se Rakočevića..

Korisnikov avatar
By Valderama
Zex88 napisao:Ih, koliko njih to priča.. Ko je u naponu snage došao u Zvezdu u bilo kom sportu?

Edit: Setio sam se Rakočevića..

Divac :mrgreen:
Korisnikov avatar
By Heisenberg
Jbg napon snage nije 32 godine, vec 28. Realno ni mnogo manji igraci od Tea nisu hteli da dodju u nase klubove ni u 32oj tako da bi vece iznenadjenje bilo da je dosao ali brate sto svi imaju tu potrebu da se deklarisu kao veliki navijaci i obecavaju kule i gradove, a kada treba da predju sa reci na dela djoka doduse tako je u svim sferama zivota ne samo u sportu...

Sve u svemu da je otisao u neki CSKA, OLI, MAKABI itd bilo bi mi svejedno, ovako mi i nije bas svejedno.

Ali onda se setim sta je sve uradio za reprezentaciju i onda shvatim da preterano serem, nek je sa srecom majstore.
Korisnikov avatar
By Zex88
Championships15 Italian Championships
8 Italian Cups
2 EuroLeague
1 Saporta Cup
1 Champions League
1 EuroChallenge
1 Italian Supercup
1 Italian LNP Cup
1 Serie A2 Basket

Ovo su trofeji koje ima Virtus.. Nije da je baš otišao kod nekih levata..
Jbg, uzeće preko 6 miliona do 35 godine.. U Zvezdi bi uzeo 1.5 možda.. Nije zanemarljiva razlika.

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 33
Ostali klubovi ABA lige

Da u pravu si Cerovina,Tanaskovic i mozda Brekic,[…]

ABA fantasy

66 od 5 Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapata[…]