Stare teme
Korisnikov avatar
By BogdanB
milanezija napisao:

Ja da se pitam Novica bi komotno leteo iz 12. I onako često igramo sa 2 centra + Si na četvorci i 20ak minuta S.Jankovića i pokrije se ta pozicija. A Vanjine i Pejdžove crne minute (pogotovo ovog prvog) bi Jaramaz mogao da otkloni, ako ništa da se pokaže Vanji da mu nije zagarantovana minutaža. Imali bi isto kao na 5ici kvantitet, iz kog će bar jedan na meču da pokaže kvalitet, a kad se desi kao juče da i 2 pokažu, svi mogu pasti.

Novici mesto pored Aranitovica, moze i odatle da bodri ekipu, najmanji problem.
Lepo kazes za Vanju, mogao bi neku konkurenciju da ima ali nije ni njemu decko lako. Ne znam ako on cuje na terenu povike sa tribina,ali sta su radila trojica oko mene kad god Vanja pogresi,to je strasno. Sto je najgore,samo su njega prozivali, nikoga vise.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:
milanezija napisao:

Ja da se pitam Novica bi komotno leteo iz 12. I onako često igramo sa 2 centra + Si na četvorci i 20ak minuta S.Jankovića i pokrije se ta pozicija. A Vanjine i Pejdžove crne minute (pogotovo ovog prvog) bi Jaramaz mogao da otkloni, ako ništa da se pokaže Vanji da mu nije zagarantovana minutaža. Imali bi isto kao na 5ici kvantitet, iz kog će bar jedan na meču da pokaže kvalitet, a kad se desi kao juče da i 2 pokažu, svi mogu pasti.

Novici mesto pored Aranitovica, moze i odatle da bodri ekipu, najmanji problem.
Lepo kazes za Vanju, mogao bi neku konkurenciju da ima ali nije ni njemu decko lako. Ne znam ako on cuje na terenu povike sa tribina,ali sta su radila trojica oko mene kad god Vanja pogresi,to je strasno. Sto je najgore,samo su njega prozivali, nikoga vise.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Ja imam neke likove okolo redovno koji sve prozivaju. Od cistacice do Ostoje i to od 1. sekunde. Nadrealni su

Korisnikov avatar
By Valderama

Jaramaz
Marinković
Zagorac
Pecarski
Gagić

Zanimljivija ekipica od one moje legije stranaca :twisted:

Korisnikov avatar
By Poska

Теги јавља да је Пејџ добио пасош и за то нисам био. Правило о 4 странца не мора да се мења, али је ретардирано да се гледа кошаркашко држављанство. Да се гледа обично, ми би свакако имали 1 прекобројног као и сада што имамо, али ове перипетије не би биле потребне.

Из ове сада перспективе, под условом да остане Тринкијери, моја жеља би била:

1. ?, Николић
  2. Јарамаз, Гегић, Трифуновић
  3. Си, Загорац
  4. ?, можда Јанковић, Пецарски
  5. Лендејл, Јанковић, Танасковић

И ту бих јурио баш, баш добре играче на 1 и 4. Ростер од 13 играча, баш онако задовољавајући, а опет отвара шансу овим новима да се доказују у Младости.

Korisnikov avatar
By Poska

Зависи од играча на 1 и 4, ако су превише добри, нема фрке. ;)

На крају, увек може да остане Пејџ, а да ростер има 14 играча. :)

• 1
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 166
Fudbal

Mi smo bas dodjosi.. jedna baba iz Zadra, deda iz […]

Reprezentacija Srbije

Ne moze polako. Paniku i pljuvacinu odmah, udri do[…]

Putopisi