FMP 2017/18

Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    Windows XP Chrome
Status: OnLine

Re: FMP 2017/18

Postod MileBL » Čet Okt 12, 2017 7:37 pm

Treba sacekati i videti kako ce se razvijati situacija, ako se otvara prostor za Rakicevica i Radanova ovo je prihvatljiv potez, mozda vrate Davidovca ili Lazarevica iz CZ
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod Zex88 » Čet Okt 12, 2017 8:11 pm

A mozda Keselja uzmu? :)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pon Jun 29, 2015 4:37 pm
    Windows 8.1 Chrome
Status: OffLine

Postod skeske » Pet Okt 13, 2017 12:30 am

Treba vratiti Davidovca, steta je da tavori na tribinama u prvom timu.

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Pet Okt 13, 2017 12:32 pm

ovaj amer je igrao svega 8 min po mecu...ne vidim da se njegovim odlaskom otvara neki veliki prostor..jedino logicno bi bilo da tu uleti rakicevic

sto se tice ovih iz zvezde, lazarevic, davidovac i keselj svi su ista pozicija sa simanicem...ne vidim neku logiku da dovode nekog od njih ako planiraju borisi da daju sansu

s druge strane slazem se da je greota da ovi sede na tribinama u zvezdi, nisu to losi igraci, ali jednostavno nisu EL kalibar onda ih je bolje pustiti negde nego zavlaciti kao rakicevica prosle sezone
Vasoa Micic

Korisnikov avatar
djokonda
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:39 pm
    Windows 10 Chrome

Postod djokonda » Pet Okt 13, 2017 2:16 pm

Peja napisao:ovaj amer je igrao svega 8 min po mecu...ne vidim da se njegovim odlaskom otvara neki veliki prostor..jedino logicno bi bilo da tu uleti rakicevic

sto se tice ovih iz zvezde, lazarevic, davidovac i keselj svi su ista pozicija sa simanicem...ne vidim neku logiku da dovode nekog od njih ako planiraju borisi da daju sansu

s druge strane slazem se da je greota da ovi sede na tribinama u zvezdi, nisu to losi igraci, ali jednostavno nisu EL kalibar onda ih je bolje pustiti negde nego zavlaciti kao rakicevica prosle sezone

Jel po tebi Simanić trojka ili su ova trojica četvorke?

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Pet Okt 13, 2017 2:24 pm

mislim da u nekim varijantama sva cetvorica mogu da igraju 3 i 4, pogotovo na nivou FMPa, tj aba lige
Vasoa Micic

Korisnikov avatar
djokonda
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
    Windows 10 Chrome

Postod djokonda » Pet Okt 13, 2017 2:30 pm

Peja napisao:mislim da u nekim varijantama sva cetvorica mogu da igraju 3 i 4, pogotovo na nivou FMPa, tj aba lige

Ne znam koliko si ispratio Simanića u poslednje 2-3 godine, ali on trojku ni na juniorskom nivou ne može da igra, a da sva četvorica mogu u ABA da igraju četvorku to se slažem. Inače ni ja ne bih dovlačio u FMP nikoga iz Zvezde...ovako veća uloga i više minuta za Radanova, a roster mogu da popune sa Rakićevićem ili Momirovim.

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Pet Okt 13, 2017 2:38 pm

ma ja jos zivim u iluzijama da ce simanic bili all round igrac koji ce jesti sve protivnike na 3-4 ali on to bas i ne pokazuje, doduse nije ni imao previse prilike u poslednje 2 godine.

slazem se, radanov doduse ima dosad prosecno 27 minuta po mecu , sto je mozda i dovoljno, ovo je prilika bas za rakicevica, evo i potvrde, do danas rakicevica nije bila na sajtu aba lige u rosteru fmp-a , sad ga ima, to je to

mislim da ce sa njim i simanicem fmp biti prilicno jaci
Vasoa Micic

Korisnikov avatar
djokonda
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
    Windows 10 Chrome

Postod djokonda » Pet Okt 13, 2017 2:54 pm

Peja napisao:ma ja jos zivim u iluzijama da ce simanic bili all round igrac koji ce jesti sve protivnike na 3-4 ali on to bas i ne pokazuje, doduse nije ni imao previse prilike u poslednje 2 godine.

slazem se, radanov doduse ima dosad prosecno 27 minuta po mecu , sto je mozda i dovoljno, ovo je prilika bas za rakicevica, evo i potvrde, do danas rakicevica nije bila na sajtu aba lige u rosteru fmp-a , sad ga ima, to je to

mislim da ce sa njim i simanicem fmp biti prilicno jaci

Ja se nadam da će Borišu trpeti 15-20 minuta po utakmici u ovoj sezoni, bez obzira na partije. Nekako mi se čini da njemu treba kontinuitet i da se ''odomaći'' na nekoj poziciji i tačno određenoj ulozi...mislim da treba istrpeti njegovu neaktivnost u napadu, loše blokove, kašnjenja u defanzivnim rotacijama, bežanje od kontakta i dozvoliti mu da se navikne na utakmice i na seniorsku košarku. Verujem da će vremenom, kroz utakmice, početi da ulazi u ''štos''. Čini mi se da je ''slow learner'', ali je ipak i potencijal koji je se mora forsirati jer takve fizikalije kod igrača nemamo u 5 generacija ispred i iza. Njemu ozbiljno fale utakmice jer takmičarsku košarku, sem par rerpezentativnih turnira, nije igrao više od dve godine. Mislim da da bi mu Mega više legla, jer FMP baš nije poznat po strpljenju prema igračima koji se ne zovu Mladen Šekularac ili Filip Čović...nadam se da će me demantovati.

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Pet Okt 13, 2017 3:04 pm

pa da, trebaju mu minuti, ja sam takodje bio vise za to da ode u megu, najvise zbog milojevica, mislim da bi mu on ulio neku dozu adrenalina a pritom mega igra izrazito napadacku kosarku gde bi se on lepo uklopio...

velika je steta sto u sezoni 2015/2016 nije iskoriscen onaj momentum kad je zablistao protiv Reala, da mu je tada ukazana sansa ko zna gde bi sada bio

realno , spanci da su bili u toj sitauciji, da im igrac od 17 godina onako debituje oni bi mu dali sve minute ovog sveta, makar i u nekom losijem klubu, a mi smo uspeli da ubacimo simanica u depresiju :D
Vasoa Micic

Povratak na “ABA (Jadranska) liga”