Stare teme
Korisnikov avatar
By Peja
Otisli smo presiroko, poenta moje price je da je Kari, iz njemu poznatih razloga, ostao bez nekoliko sigurnih trofeja u svojoj bogatoj karijeri jer je 15 mozda najboljih godina proveo u klubovima bez visokih ambicija.
Korisnikov avatar
By MileBL
Trinkijeri dobio otkaz u Bambergu, pomalo cudna odluka, u odnosu na kvalitet tima u EL su bili ok rezultati dok su lose igrali u Njemackom prvenstvu.
Vlado Scepanovic ce voditi ekipu do imenovanja novog trenera.
Korisnikov avatar
By MileBL
Debi Radonje, ocekujem demonstraciju aggressive defense
Secam se kad je dosao u CZ kako je to smesno izgledalo posebno kad je odbranu pokusao igrati Igor Rakocevic :)

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2.php ... i=421&si=3

Izgleda da je malo popravio engleski mada i dalje ima mnogo gresaka u izgovoru i gramatici
Korisnikov avatar
By MileBL
Nisam bio impresioniran sinocnim nastupom, izgleda da ce Radonja gurati Beobasketove igrace, odmah je dao daleko vecu ulogu Djedovicu a cini mi se da su Lucic i Cirbes igrali vise nego inace
Korisnikov avatar
By Poska
Треба рећи и да су навијачи баш испоштовали Салета, било је транспарената са његовим ликом и неким порукама, скандирало му се.
Korisnikov avatar
By skeske
MileBL napisao:Nisam bio impresioniran sinocnim nastupom, izgleda da ce Radonja gurati Beobasketove igrace, odmah je dao daleko vecu ulogu Djedovicu a cini mi se da su Lucic i Cirbes igrali vise nego inace
Naravnod a ce Djedovic dobiti vecu ulogu, Radonja voli takve igrace.
By forfang
Okobo u porazu Orteza od Monaka 99-97 postigao 44 poena(sut za tri 8/11,slobodna bacanja 12/12). Ladno bi mogao da zavrsi u prvih 20 na draftu.
By forfang
Alba savladala Bayern u prvoj utakmici finala Nemacke lige. Grigonis i butterfield splash brothers(11-14 za tri).
  • 1
  • 210
  • 211
  • 212
  • 213
  • 214
  • 217
Fudbal

Na kraju dobio Everton 3:1 na tradicionalnom en[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Naravno da je tako kad samo pamtis onako kako tebi[…]

ABA fantasy