Stare teme
Korisnikov avatar
By familija
Gaja Klosar napisao:Real Barsa,tekma koja nikad ne moze da te razocara.Bolje nego Pao Oly.
Navaro izdominirao sutem 12 od 13 iz igre.5 od 5 za tri i to sve vrhunski sutevi.
Barsa u prvom nista nije mogla da pogodi (osim Navara),a u drugom krenulo je bombardovanje Navara pa pridruzi mu se pre svega Valas pa Lorbek i krajki u bioskop.
Krivo mi samo sto nije bilo magije Rodrigeza.
Ne odgledah drugo, moralo se na posao, ali verujem da je vrhunski.. I nemoj tako druze, bile su pre dve tri godine antologijske utakmice izmedju Olija i Panate..pogotovo duel kumova Obradovica i Ivkovica i onih nereda... ;)
By Jaycee Carroll
@familija

Daj nemoj da zezas brate,uzbudljivi su i mecevi PAO i OLY koje uvek pratim,ali Barsa Real je utakmica za prave sladokusce kosarke,mnogo je lepsa i brza kosarku u odnosu na grcki rat.U ovom trenutku tesko da bi grci mogli da pariraju Barsu i Realu,ali koliko vidim i pored ekonomskih problema opet su grci stali na noge,ts imaju dosta jake timove i PAO i Oly.
Korisnikov avatar
By Lepus
Ja kontam da se Barsa fokusira na EL, a ovdje je bitno izboriti playoff. Osim Reala, i eventualno Caha Laborala, nije velika razlika sa kim ce igrati.
Korisnikov avatar
By milanezija
Barsa je jedva 8. trenutno i odmah ide na Real u kupu.
Korisnikov avatar
By Peja
A gran canaria negde treca u ligi, dosta cudno.
Teo danas 10 as, micov 14 poena, krle 16
Korisnikov avatar
By Zex88
Bjelkan 18p,8sk.
By Baasho
SAd sam se ukljucio u mec Lietuvos- Uniks,4.cetvrtina,Nedovic odlicno igra sad je dao trojku za vodjstvo
Korisnikov avatar
By Nookie
Auuuu kakva utakmica Real-Barsa....milina za gledanje...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 217
Reprezentacija Srbije

Kad je sljedeca utakmica? 13.30

Fudbal

Kvarežma posle 4 sezone napustio Bešikat&sc[…]

Ostale reprezentacije

Na osnovu 9-godišnjeg iskustva mogu slobodn[…]