Stare teme
Korisnikov avatar
By MileBL
Izazov jeste, ali je pitanje koliko ce imati sredstava na raspolaganju za slaganje novog tima.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Sta mislite o projektima Armanija i Zenita?
Italijani napravili tim koji je napadacki orijentisan, uzdaju se u Mesinu, opet pitanje da li mogu biti ispred, Reala, Barsa CSKA i Efesa
Rusi porobili trziste, kupe sve sto valja, masno placaju ali ipak ne pravi se ekipa preko noci, neka borba za top8 je njihov maksimum

By forfang
MileBL napisao:Sta mislite o projektima Armanija i Zenita?
Italijani napravili tim koji je napadacki orijentisan, uzdaju se u Mesinu, opet pitanje da li mogu biti ispred, Reala, Barsa CSKA i Efesa
Rusi porobili trziste, kupe sve sto valja, masno placaju ali ipak ne pravi se ekipa preko noci, neka borba za top8 je njihov maksimum

Leday i Hines mi se bas svidjaju na unutrasnjim pozicijama-igraci sampionskog karaktera. Sa Hinesom bi i odbrana trebala da se pojaca. Sto se Zenita tice, svidja mi se potpis Alexa Poythressa, igrac koji tek ulazi u prajm. Prica se da dovode Berona, Sikmu i Grega Monroa. Prilicno ambiciozan projekat.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Lovernj otisao u Zalgiris,Lorenzo izgleda u Fener..
Korisnikov avatar
By MileBL
Kalina na kraju u Valensiji
Po meni pogresan izbor, nije kosarka u Spaniji za njega, mekano se igra, na poen vise, tu ce tesko doci do izrazaja.
Trebao je traziti tim gde se igra cvrsta odbrana sa kontrolisanim napadima
Na kraju krajeva tesko moze ocekivati da ce sa Valensijom uzeti neki trofej

• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Svaštara

Mene na negativan način fascinira odvratna moć[…]

Fudbal