Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88

Jan Veseli je mvp..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

HAHAHAHAHHHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

i jos jednom jer nije dovoljno

HAHAHAHAHAHAHAHAHHA

Mada sad razmisljam, ove godine niko zivi nije zasluzio MVP titulu

Korisnikov avatar
By Zex88

Опасна спррдња су овогодишње награде..

Korisnikov avatar
By Peja

Nisam ispratio petorke ali ovo za Veselog pozdravljam..

Msilim da je realno i očekivano, ispred su bili Džejms i Milutinov ali nisu prošli u plejof i to je bilo ključno.
Čovek je imao odličnu sezonu, popravio bacanja na 80%, iz igre ima 66% i pritom je vodio Fener do najboljeg skora u regularnom delu.
Po meni , a i po EL , sasvim dovoljno.

Korisnikov avatar
By MileBL

U pogresno vreme se dodeljuje MVP nagrada, to bi trebalo uraditi odmah po isteku ligaskog dijela.
U ovakom rezimu kao sto ga sad imamo dve veceri za redom ce se deliti MVP nagrade, glupost teska, plus sto npr, sinoc Veseli dobija nagradu a vidi se da mu nije ni do cega zbog poraza u polufinalu...

Korisnikov avatar
By Peja
MileBL napisao:

U pogresno vreme se dodeljuje MVP nagrada, to bi trebalo uraditi odmah po isteku ligaskog dijela.
U ovakom rezimu kao sto ga sad imamo dve veceri za redom ce se deliti MVP nagrade, glupost teska, plus sto npr, sinoc Veseli dobija nagradu a vidi se da mu nije ni do cega zbog poraza u polufinalu...

+1

Nagrada se odnosi valjda samo na regularnu sezonu a oni onda puste da prođe i plejof pa i fajnal for i što ti kažeš u momentu kad se priča ko će biti MVP Fajnal fora padne s neba vest o Mvp-u sezone na koju niko i ne obrati pažnju, pa čak i onaj koji je osvojio ako se namesti ovako kao Veselom..

Korisnikov avatar
By Lepus

Koliki je ovaj Pleiss panj, nevjerovatno. Larkin koliko god da je ubica u napadu, u odbrani je minus konstantno.

• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
Fudbal

Macva na stogodisnjicu kluba i slavu grada izgubi[…]

Evropske lige 20019/2020

Prangija Vanja za sve pare protiv Barse.. 5/6 za 3[…]

NBA

Ja tek sad videh ovo.. Jeste :D https://twitter.c[…]