Stare teme
Korisnikov avatar
By Lepus

@peja

Barsini bekovi, sve moj do mojega. Ekipa koja ima ovakve playmakere ne može ništa bitno napraviti i osvojiti.

Premekani igraci koji su fizicki limitirani, odbrane bez i koji u tvrdim utakmicama (a za trofeje se samo takve i igraju) ne mogu nista napraviti.

Korisnikov avatar
By Zex88

Kakva je divljina Armani.. Isto kao i svake godine..Dobice ovo samo sto je Buducnost bedna..

Ipak hit su prazna stolice u Moraci i atmosfera kao na sahrani..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja
Valderama napisao:

Peja šta misliš o Danijelu Heketu, mic po mic, se probio do CSKA - to jest do samo vrha evropske košarke. :!:

Iskreno nikad ga nisam preozbiljno shvatao, on je igrao za Italiju jer nisu imali pristojnog pleja a u Sieni i Armaniju je igrao jer je Italijan.

Medjutim, sto kazes, mic po mic , dosao do tima koji se bori za trofej.

Mislim da ce biti lepo i njemu i CSKA, on je sada iskusan EL igrac koji ce igrati 3.pleja sa nekih 10-15 min

Nece nikad dati 20p ali je pouzdan igrac, smiren, iskusan, ume da pogodi, nekad i ulaz odradi fino tako da ce biti fina sezona.

Doduse, nzm kakav je zdravstveno , mislim da je imao neku ozbiljniju povredu skoro.

@Lepus, pa za EL standarde Ertel i Pangos su ozbiljni igraci, narocito sto se tice organizacije igre i kreativnosti, malo je takvih igraca u EL.

Kuric klasican suter i to dobar (poslednjih nekoliko sezona oko 40-50 % na velikom uzorku)
Ribas je klasican kombo, moze da pomogne organizaciju, da odmori nekog u odbrani a i da pogodi za 3
Blazic je veoma agresivan i eksplozivan.

Meni je to veoma dobra bekovska linija , bilo bi dobro svakako da je neko od prve dvojice bar malo fizicki jaci i agresivniji ali jbg onda bi bili u NBA

Korisnikov avatar
By Zex88

Milanezija,meni je onaj pokusaj za 3 Dzemjsa u fazon 5s napada mad nije dobacio, u trenutku kad se lomi mec predstavlja klasican Armani..
Tamo osim Micova nemas pismenog igraca..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja

Za Himki su u prvom poluvremenu poentirala samo 4 igraca. :o

Sto, kad malo bolje razmislim i nije tako cudno :D

Sved je dao vise od pola poena ekipe (34/66) :cry:

Korisnikov avatar
By Gaja

Ne pratis

Zex88 napisao:

Krece sezona nova..

EL
1 Cska -
2 Fener: Kalinic, Guduric (Obradovic)
3 Real: Kuzmic
4 Barsa - (Pesic)
5 Oly: Milutinov
6 Pao -
7 Baskonia -
8 Armani: Nedovic, Micov
9 Efes: Micic
10 Makabi -
11 Himki: Markovic
12 Zalgiris -
13 Bajern: Jovic, Dangubic, Lucic, Macvan
14 Darusafaka -
15 Gran Kanarija -
16 Buducnost - (Dzikic)

EC

Alba: Peno
Zvezda: Lazic, Dobric, Davidovac, Covic, Keselj, Ristic, Radanov, Simanic, Nenadic (Tomic)
Trento: Radicevic, Jovanovic
Torino: Stojanovic
Lokomotiva - (Obradovic)
Andora: Stevic
Mornar: Micovic, Lukovic, Drenovac, Rebic
Partizan: Marinkovic, Aranitovic, Zagorac, Gavrilovic, Velickovic, Pecarski, Gagic (Canak)
Turk Telekom: Stimac
Unikaha: Milosavljevic
Zenit: Simonovic

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45

Ne bih da sirim nacionalnu netrepeljivost ali meni[…]

Ako je stvarno tražio bonus za kup, onda št[…]

Fudbal