Stare teme
Korisnikov avatar
By Peja

Sad gledam izvestaje sa vecerasnjih meceva u EC

Nisam znao da su igraci tipa Kaja Peker, Karlos Delfino, Dejvid Mos, Ender Arslan jos uvek aktivni..

Respect

Korisnikov avatar
By Zex88

Barsa ce biti smece kao i prethodnih godina.. Meni oni deluju vec dugo kao kvalitetniji Armani..

By Edibledi

Baskonia mi deluje mocno. Ekipa koja uvek ima kombinaciju po mom ukusu, par Argentinaca, par Spanaca, par igraca sa Baltika, par Amera i jos gomila raznih igraca iz Evrope. Trener im je vrhunski, Padro Martinez. Ocekujem od njih da daleko doguraju.
Zalgiris je zadrzao Jasikevicijusa i oslobodio se Micica, ali je i otisao prvi plej, Pangos. Verujem da mogu do plej-ofa.

Olimpijakos ocekujem na F4, zbog Blata koji je medju najboljim trenerima u ligi.
Real mi je isto medju favoritima za F4, kao i Fener i CSKA.
I jos jedan tim koji pretenduje na F4 po mojoj prognozi je Baskonia.
Tih 5 timova su mi ove sezone nekako najsigurniji za vrh EL.

Za ostala 3 mesta koja vode u plej-of ocekujem borbu Makabija, Zalgirisa, Armanija, Efesa, Panatinaikosa, Himkija i Barce.

Na zacelju Buducnost, a ispred njih Darusafaka, Bajern i Garn Kanarija.

Korisnikov avatar
By Peja

Ja verujem u Barsu i dalje, ima tu dosta dobrih igraca, mislim da treba malo vremena da se posloze uloge i uigraju, mogu oni da igraju vrhunsku kosarku.

Kari je proslu sezonu izvukao na taj zanos kad je on dosao pa su se pokrenuli, ova sezona je nova prica, krece se ispocetka, dosli su neki novi igraci, kad se posloze bice top.

Takodje , nije sramota od ovakvog Cska doziveti debakl u gostima, da se ne lazemo.

Pazite, na 1 Pangos i Ertel, kombo Ribas, bek suter Kuric, agresivni defanzivac Blazic

na 3 Hanga koji obavlja veliki posao

na visokim Klaver koji je odlican atleta i suter, pa Tomic koji je savrsen pik igrac (narocito ce doci do izrazaja zbog Ertela i Pangosa) , Serafan koji ce igrati na snagu i na sve to Singlton i Oriola
Po meni su mozda trebali zadrzati Moermana umesto nekog od Smits/Singlton/Pustovij

Da sam bio na Karijevom mestu letos slicnu ekipu bih selektirao, dakle ne otpisujte Barsu, bice to ozbiljan rival.

Jedino mi nije jasno ovoliko centara u rosteru, ali dobro, mozda se plase Serafanovih povreda ili Tomicevih godina pa da imaju

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45

Ne bih da sirim nacionalnu netrepeljivost ali meni[…]

Ako je stvarno tražio bonus za kup, onda št[…]

Fudbal

Nadam se da Gobeljic nece igrati stopera veceras. […]

ABA fantasy

Nastavljamo za vikend. Ima li koga zivog 😁