Stare teme
Korisnikov avatar
By milanezija

Piroćanac lepo posložio ovo. Nisam ocekivao

Interesantno da tri proslogodisnja odrona FCB, EA7 i EFES su na 5-2 i igraju sasvim fino i ocekujem ih u PO

By Edibledi

Žalgiris izgubio kod kuće i četvrtu utakmicu. Baš mi je čudno za njih jer imaju jak domaći teren, lude navijače...

Korisnikov avatar
By MileBL

Vec par godina na trojki su Milaknis i Ulanovas, takodje na cetri i pet imaju iste igrace kao i prosle sezone dok su na jedan i dva napravili mnogo promjena, tu se traze, Volters se nametnuo kao prva opcija dok ostali bekovi igraju promenljivo.
Sto se navijaca tice, za pohvalu je popunjenost dvorane, atmosfera ce biti bolja kad pocnu pobjedjivati...

Korisnikov avatar
By Peja

Odlicni Barsa i Armani zasad.

Od Barse sam i ocekivao ozbiljne domete ove sezone ali za Armani sam prosto uvek skeptican, zasad kidaju.

Inace, Nedovic pauzira par nedelja zbog povrede.

Korisnikov avatar
By Poska

Мени није јасно како им се дешава (а често пута то виђам у последњих пар година) да се обнови повреда мишића одмах по повратку... Неко ту мора да греши...

Korisnikov avatar
By Poska

Слажем се, али због чега онда постоје лекар, физиотерапеут и кондициони тренер? Мислим ипак су они струка и имају утицаја на главног тренера да то спрече...

Korisnikov avatar
By ULTRA KOŠARKA

Ако баш морам нагађти, то је због неких ставки у уговору, толико и толико уткамица, да би се зарадио неки бонус...

• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 45
Fudbal

Bajern-Šalke 8:0.. Brate nisu humani.. P[…]

Svaštara

Miladin Kovačević ponovo jaše! :law-policer[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021