Stare teme
Korisnikov avatar
By Pavac

Cela ta prva vrabcova sezona je evroligaska za ovu, jos jednu mucnu sezonu

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Pavac napisao:

AAAAAAAA DOSO JE KRAAAJ MOJ CIGANEEE

...

Slika

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Pavac napisao:

Cela ta prva vrabcova sezona je evroligaska za ovu, jos jednu mucnu sezonu Slika

Sta je tacno Evrogilasko u te dve sezone Adina Vrapca u KKP?

To sto smo u prvoj jednog momenta bili zadnji u ABA?
To sto smo isto gubili od CZV 3:1 u finalu?
To sto cak ni kup nismo uzeli u te 2 sezone (od cega jednom protiv Mege)
To sto nikakav kostur za buducnost nije napravljen?
Sto se ispalo od bedne Cedevite u ABA PO?
Sto se nije ni uslo u finale KLSa (i to ne od Czv nego od FMPa)

Sta je tacno evroligasko u odnosu na ovu?

Korisnikov avatar
By Zex88

Dao je trojku preko celog.. Posle koraka

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac

Pisacu kasnije

Ne znam za tebe, ali 15/16 meni nije bila nimalo mucna, cak sta vise uzivao sam u njoj i bio sam preponosan na ekipu za razliku od svih sezona posle u kojima nisam mogao da docekam kraj

Odgovore, samo na tehnickim i trokoracima osvajate titule, za bolje i niste

Korisnikov avatar
By raf

Невезано за ову утакмицу ...

Ситуација ...играч улази на двокорак, противнички играч га прати, контакт раменима и рукама наравно, нападач хвата одбрамбеног играча испод руке, савија своју руку у лакту и држи га, овај се отима или слично ... аутоматски фаул од одбране.

Живим за дан и судију који ће у овој ситуацији да свирне фаул у нападу или техничку, свеједно.

Многи играчи ово користе, али Шпанци и Филип Човић су ми у овим ситуацијама некако најиритантнији.

By grobiale

Inace kome Covic da kosa, iz prodora, a pogotovu sutem treba da se ubije i da batali kosarku. Mada druga je stvar sto je onako nejak i sto su mu svirali sve i svasta. Bilo kakav kontakt sa njim bio je faul. Polu retard-polu kosarkas koji igra u Zvezdi samo zahvaljujuci ocu.

Korisnikov avatar
By djokonda

Meni je stvarno fascinantno koliko selektivno idu informacije iz medija...samo spominju korake Berona i nijedan medij ne ističe veći propust sudija i zapisničkog stola, a to je da vreme nije isteklo košem Berona.

Korisnikov avatar
By Poska

Нисам хтео ништа да пишем после оног трећег меча и оне одлуке за техничку (где су прекршена правила, судија није уручио лопту, самим тим ни показао играчу да не сме да приђе) која је уместо разлике од 1 поседа и напада, одведена на 2 поседа и напад. Да не би потурали приче, Загорац није упозорен пре тога!

Ја сам био у шоку још у хали због одлуке судија. Могу да разумем многе ствари, да не видиш да ли је био фаул или не, да ли је био неспортски или не, да ли је фаул у нападу или не, да ли је силазна или не, да ли је газио линију или не, али ово је бре било намерно. Нема блока, сви раширили и твој посао је само да гледаш у човека са лоптом. Одгледаш снимак после, и имаш шта да видиш, није било 3 корака, него 4. Судија који је стајао ближе првом реду столица, је пришао и гледао продор. Баш има леп угао тога, да се зна да није било случајно.

После тога, видиш још једну ствар, претходни напад и 2+1, трокорак. Фино одрађено. Значи не једном, већ 2 пута у 2 напада и примаш 5 поена. Лепо.

Наравно да никоме од играча нећу ништа замерити. Сви су одрадили свој посао, најбоље што су знали, оно што нису знали (али уствари јесу јер је тако већ дуже време, отеће им). Никоме нећу замерити ко се одлучи да оде и надам се да неће остати ни тренер ни играчи.

Све док дајеш легитимитет, тако ти је. Остоја, сада лепо иди код твог вође са севера да ти опет каже да идеш јер имаш посла, почиње утакмица. У последњем мечу у Пиониру, бар се још једном чуло оно што је требало да се чује.

Ђаконда, ти си то тек сада провалио? Штета, годинама је тако, мада боље по тебе што ниси раније знао.

Синоћ, многи који хоће да заузму позиције вође, славе, лудило, а јутрос погледај каква држава, краду тестове, доле вођа. Па неће да може оба!

Никада од клуба нисам узео ништа бесплатно, све своје сам платио и зато могу да поручим управи, а нарочито оном који их је довео, напуше курца.

Рекао бих до неких бољих времена, али ко је са друге стране, не очекујем их.

Довиђења.

• 1
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]