Stare teme
By grobiale
MileBL napisao:

Hehe, Grobi cekao se do zadnjeg trenutka da ti AV kupi pozivnicu i sad kad vidis da od toga nema nista dobio si izliv besa, trebao si odmah napisati da neces kupljenu ELSlika

Nisam se nadao, niti bi mi bilo drago da nam je izdajnik kupio evroligu. On je hteo da nam kupi, ali samo iz razloga sto se 2020 odrzavaju izbori, a zna se lepo da Partizan mrzi iz dna duse, ali nas ne mrzi ipak toliko koliko voli pare.

Korisnikov avatar
By Zex88

Ostaje i brat MO..

To je 5 visokih trenutno, plus Jovanović.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88

Ako dođe Kuzmić, ja bih Ristića i Jovanovića poslao u Fmp da vidim koji od njih dvojice može da donese više i onda na leto se jednog rešio..

Korisnikov avatar
By Zex88

Pa verovatno će Braun pikati i na 4 i 5..

Korisnikov avatar
By MileBL

Bezveze pretrpavaju igrace, da su to neki perspektivni igraci to bih razumio, ovako od matorca od 35 godina nista nemamo.

Korisnikov avatar
By Valderama

Em matorci, em stranci. :confusion-helpsign:

da li je taj FMP-ov košarkaški internat i nekadašnje stecište talentovanih klinaca iz svih krajeva Srbije još u pogonu? izgleda da je odlaskom Raše Radovanovića sve otišlo bestraga.

Ranije su izbacivali kakve-takve igrače: Miloš Teodosić, Bojan Popović, Ivan Zoroski, Branko Cvetković, Nikola Vasić, Milan Mačvan, Zoran Erceg, Duško Savanović, Nemanja Aleksandrov, Dragan Labović, Ognjen Aškrabić, Miroslav Raduljica, Dejan Musli, Mile Ilić...a sad - MRKA KAPA!!!

Valjda je zamisao saradnje dva kluba bila da Zvezda svakog leta u "nabavku" igrača ide u FMP gde može naći talentovane košarkaše koji su se u Železniku kalili godinu ili dve.

Pun mi je kufer Fajea, Perperoglua i kompanije...

• 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]

Reprezentacija Srbije

Bogdane, Nisam ni jedan predjasnji rezultat kritik[…]