Stare teme
Korisnikov avatar
By MileBL

Jedno vreme kada je bio u formi izgledao je kao najbolja cetvorka EL u tom momentu, e sad na sta ce liciti posle pauze videcemo

By grobiale

Vrhunska bahastost je dovodjenje Derika Brauna. On je imao u Lokomotivi skoro 2 mil e platu, u Efesu 1,5 mil e, što implicira da u Zvezdi neće igrati za manje od 1 mil e. Nema šta ekonomski tigar od države, ali samo kada treba da se sipa u bunar bez dna i to narodnih(naših para), ekonomski tigar gde ljudi nemaju leba da jedu i gde se svaki dan ljudi ubijaju zbog besparice i lošeg života. Ovo je horor u kakvoj državi živimo. Srbija je zadnja rupa na svirali, ubedljivo po svim ekonomskim i životnim standardima ubedljivo na zadnjem mestu u Evropi (prosek plata i penzija) a u lažni klub se samo sipa i sipa, ne bi li promenili tok istorije i decenisjke komplekse. Bolest jednog čoveka i kompleks se vidi u svim sferama društva. Najveće zlo koje je zahvatilo Srbiju u njenoj istoriji su Vučić i Sns. Ali proći će i ovo zlo, mi ćemo i dalje imati kup evrospkih sampiona(sa najmladjim timom, trenerom pocetnikom, bez stranaca i sa svim utakmicama odigranim u inostranstvu), imacemo Kicanovica, Dalipagica, Divca, Paspalja, Grbovica, Djordjevica, Danilovića, Rebracu, Berica, Brkića, Tomaševića, Drobnjaka, Vujanica, Šćepanovića, Pekovica, Novicu i ostale legende, a vi samo Ducija Simonovića i Nebojšu Čovića .

Korisnikov avatar
By Zex88

Vrhunsko pojačanje.. Da kucnem u drvo..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda

Vi vrlo moguće sa bar 6 stranaca...plej, Beron, KC, Braun, Odžo...plus Stratos. Sve će više ovo da liči na Darušafaku i slične timove.

By grobiale
MileBL napisao:

Grobi smiri se, kupice i vama AV EL

Kupio je sam sebi mrtav da Bog da, ali ne na groblju Orlovaca, gde se čeka po 7 dana da se neko sahrani, već na nekom seoskom groblju. Da ga sahrane kao što on sahranjuje nas klub. Da Bog da crko! I on i brat i uza i šira familija. I moj komšija Fahri što ga je napravio ovako izopacenog i bolesnog! I Andjelko što je odgajio ovakvo bolesno djubre!

Korisnikov avatar
By MileBL

Hehe, Grobi cekao se do zadnjeg trenutka da ti AV kupi pozivnicu i sad kad vidis da od toga nema nista dobio si izliv besa, trebao si odmah napisati da neces kupljenu EL

By surda

Pitanje je na sta lici Brown. Nekako sam skeptican oko njega. Godinu dana nije igrao kosarku

Pretprosle sezone je slabo igrao u Efesu.

Poceo sezonu povrijedjen i posle nije mogao da igra vise od Brock Motuma. To u godini u kojoj su mu produzili ugovor i dali nesto izmedju 1,5 i 2m po sezoni.

Posle su na ljeto trazili raskid ugovora. Ne znam kako je to zavrsilo.

Dali su ljudi s nekim razlogom velike pare za Moermana i ostavili Motuma kao drugu cetvorku. Barem se meni tako cini.

Ali ajde. Valjda nije zaboravio kosarke i valjda ce mu sve biti super kad je opet alfa i omega.

• 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]

Svaštara

Zex je u situaciji kao limar u kkp-u :D Poslato s[…]

Jbt, sad kad izgubimo od druge postave.. Poslato[…]