Stare teme
By surda

Meni je interesantno da je jedini Jaramaz skontao korake odma.

A ovo oko vremena je stvarno neobjasnjivo.

Ne kontam sto ni Partizan kao klub to nije isticao.

Kolika je to uopste povreda pravila, koliko ima gorih?
Sta je gora povreda od prekida meca prije isteka vremena, los zapisnik?

Cini se da je bilo 0.6 -0 7s do kraja kad je usla lopta. Za to vrijeme se moze normalno uputiti lopta ka kosu.

Korisnikov avatar
By Zex88

Ona crnkinja sa klincem je odmah pokazivala korake..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

To je valjda Renfova žena, ako je iza koša

Našao sam negde sliku da kad prolazi kroz mrežicu ima 0.4s, znači na obruču je sigurno 0.5 ako ne i Kecmanovskih 0.6

Ali čim klub nije uložio žalbu na to tu je kraj priče

Nego, jel vam se zna neka projekcija pojačanja okvirno za sada? Osim Kuzmića

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
MILOS OBILIC napisao:

Mnogo briga, mnogo i problema, ja sam Zvezdo sa tobom prosao...
Tako bi se mogla opisati prosla sezona Crvene Zvezde. Ostali smo bez titule Aba lige i plansmana u Evroligu, u Evroligi smo mogli bolje, rano smo se predavali, igrali previse napadacku kosarku, bez fokusa na jaku odbranu, nismo uspeli da napravimo nekog igraca niti da nadjemo trenera da zameni Radonjica. Na kraju je osvojena titula prvenstva Srbije, da ne bude bas sve tako crno.

Jedna losa sezona je iza nas, a nadamo se da cemo u ovoj sezoni da se vratimo na pravi kolosek. Ceka nas burno leto, videcemo ko ce voditi klub u buducnosti i iz fotelje i pored terena, koga cemo imati od igraca u sledecoj sezoni...

Slika

Jedan od momaka koji nas je prijatno iznadio ove sezone, ali posle smene trenera i nekih losih partija Zvezde i njegova igra je pala, nije previse napredovao u odnosu na ono sto je pokazao na pocetku. Nadamo se da ce ova sezona biti sezona njegove pune ekspanzije, jer momak ima talenta.

Al je Davidovac resio Partizan, a ja mu okacio sliku u uvodnom postu :clap:

Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:

To je valjda Renfova žena, ako je iza koša

Našao sam negde sliku da kad prolazi kroz mrežicu ima 0.4s, znači na obruču je sigurno 0.5 ako ne i Kecmanovskih 0.6

Ali čim klub nije uložio žalbu na to tu je kraj priče

Nego, jel vam se zna neka projekcija pojačanja okvirno za sada? Osim Kuzmića

Osim Kuzmića koji se pominje dugo, niko više nije spominjan.. Mislim da je i rano za to..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By surda

Zna li se koja je tacno povreda Ranglanda?
I u kakvom je stanju njegov ugovor i odnosu sa klubom?

Bilo bi dobro da se on i Covic mogu spojiti u jednog igraca. Sa svim vrlinama, naravno :D

Kad vec spominjem Filipa. Ukoliko ostane i ako iznenada ne poboljsa dribling ulijevo i kondicionu spremnost, mnoge el odbrane ce ga vjerovatno pojesti.

Cesto je bilo mucno gledati kako prevodimo loptu nakon povrede Joe-a.

Korisnikov avatar
By MileBL

Pominje se i Vlado Jankovic, pre par sezona igrao za Pao, mada ja njega ne bih voleo videti, ako neko takav mora onda bolje Perperoglu ili Simon
Na nekim stranim sajtovima moze se procitati da smo zainteresovani za Kita Lengforda, vjerovatno bi on bio prvi plej ako je istina

Korisnikov avatar
By Lepus

Langford nije play.

Od svih zelja, imam samo jednu, Covica da ne gledam ni u Zvezdi ni u FMP-u. Nazalost, mislim da mi se ta nece ostvariti.

Korisnikov avatar
By Zex88

Da,zaboravio sam na Jankovica..

Mislim da je Regland zdrav,prosto je ekipa kliknula bolje bez njega u PO ABA.. Tako da verujem da trazimo novog pleja na trzistu..

Prica se da Mo i Stratos ostaju i u sledecoj sezoni..

Korisnikov avatar
By MileBL

Ja bih Covica nekako istrpio ukoliko bi bio treci plej pa da razigrava Ristica kroz aba ligu, meni je Lazic najveci trn u oku, pored njega se Dobric i Davidovac nece naigrati a tu su Nenadic i Radanov + igraci iz FMP-a, stvarno je vreme da ide

• 1
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 129

Ok. Sto se tiče novih promjena u KSS. Rakocevic j[…]

Reprezentacija Srbije

Još jedan fan fekt- Ameri nikad nisu uzeli[…]

Ostale reprezentacije

Grci su kao i mi kratki na bekovskim pozicijama, t[…]