Stare teme
Korisnikov avatar
By Lepus

Jbt, kakvu smo mi odbranu igrali zadnja dva minuta. Ono je za plakanje.

Ne odgledah usporen snimak, ali čini mi se da su bili čisti koraci.

Sreća naša da su Partizanovi igrači glup do glupljeg. Zagorac totalno razočarenje.

Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao:

Jbt, kakvu smo mi odbranu igrali zadnja dva minuta. Ono je za plakanje.

Ne odgledah usporen snimak, ali čini mi se da su bili čisti koraci.

Sreća naša da su Partizanovi igrači glup do glupljeg. Zagorac totalno razočarenje.

Ajde što su koraci, jbg previd sudija, ali ostalo je tipa 0.8 sekundi do kraja.

Korisnikov avatar
By Zex88
https://twitter.com/thejenkinsguy22/status/1140688300044431360 https://twitter.com/PavleKn/status/1140688728698040321

Cisti koraci..

Korisnikov avatar
By Pavac

Cestitke na tituli..

Naravno da je morao da se gleda snimak, sad sam bas gledao snimak sa kupa koraca kad je zvezdi dat napad na 00:02, ovde je u najgorem slucaju ostalo jos 00:01 a ostalo je vise sigurno

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88

Beron produzio ugovor.. Jedna bitna stvar je uradjena..

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:

Jesi ti siguran da taj paraf ima vrednost? U ko zna kakvom je stanju, lako se obori na sudu :D

Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:
Zex88 napisao:

Jesi ti siguran da taj paraf ima vrednost? U ko zna kakvom je stanju, lako se obori na sudu :D

Ako bude sud udruzenog rada moguce.. :P

Korisnikov avatar
By MileBL

Odlican potpis, bek koji resava utakmice zlata vrijedi, na Aba nivou se dokazao, videcemo sta ce biti na EL nivou, treba ga upariti sa nekim igracem kao Stefan Markovic, koji moze razigrati tim i odigrati dobru odbranu

Korisnikov avatar
By djokonda

Sve u svemu jako uspešna sezona za vas...ja iskreno ne mogu da čestitam na njoj, pre svega zbog načina na koji se sve na kraju odigralo. ABA finale patos patosa (da se razumemo, isto, pa i gore bi se osećao da je Budućnost uzela titulu) i ova baljezgarija sa 4. utakmicom, za koju niste krivi, ali opet, utakmica objektivno je završena neregularno (ne toliko zbog koraka nego zbog nepregledavanja snimka i skraćivanja). S druge strane, onako košarkaški, zaslužili ste obe titule, bili ste najbolji i najkonstantniji tokom sezone, ali to je nekako postalo nebitno, u svim kukanjima i saopštenjima Čovića u vezi sa sudijama i organizatorima prvenstava, gde, gle čuda, na kraju najveću korist opet imate vi (još uvek čekam onu informaciju koju je Čović obećao u vezi sa ljudima koji su utrčali na teren u petoj utakmici). Ja sam uvek pre za dostojanstveno gubljenje u sportu nego za pobede u ovakvim ciganijama jer prosto ovo sve vodi u sve veći i veći patos...uostalom, zbog toga nisam ni odobravao Vujoševićeve metode iako se on realno borio protiv pravih nepravdi.

EDIT: Takođe, mislim da ste uboli sa Tomićem...posle epizode sa Alimpijevićem opet imate trenera sa kojim tim deluje stabilno i kompaktno. Imate i solidnu osnovu za sledeću sezonu i sa 3-4 pojačanja (čiji kvalitet naravno zavisi od budžeta sa sledeću sezonu) mislim da možete uđete u borbu za 8. mesto u EL.

Korisnikov avatar
By Zex88

Sezona je na kraju i pored mnogo turbulencija zavrsena uspeno..

Malo se olako prelazi preko toga da smo zbog povreda ostali bez dva glavna igraca, Reglanda i Stratosa.. Da je Cirbes i u onako ocajnom stanju za Ristica izmislio kosarku. Da nam se Dobric povredio u finalu KLS-a.

Tomic je na kraju izasao kao pobednik,ali je imao mnoooogo kikseva tokom sezone, pogotovo u zavrsnici meceva..

Sad ide spremanje za nikad zahtevniju EL.. Mora biti sirok roster,probati ojacati ekipu sa domacim igracima,a onda pazljivo juriti strance koji prave razliku..

Potpis Bilija je odlicna stvar,steta sto nije za dve sezone produzeno..

• 1
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 129
Fudbal

Pavac, bez takvog rečnika i vređanja.. Poslato s[…]

Svaštara

RT [emoji16] Znam da nisu novine [emoji16] Poslat[…]

Evropske lige 20019/2020