Stare teme
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC

Ako ne dobijemo u petak mislim da nemamo sanse u Pioniru, oni ce da se napale, a mi pod pritiskom i bez 2 startera.
Odzo, Dobric i Davidovac moraju mnogo bolje nego veceras i da se krece lopta u napadu. U drugom poluvremenu smo imali jednu trojku, zakucavanje i zicer Cirbesa i na kraju Faje kada je zakucao i trojku Berona iz igre, nikad manje poena iz igre...

By podgorica

cisto da kazem zbog normalnih ljudi ne zbog siptara, ono sinoc je bilo sramotno , sve je nastalo zbog dva momka kojima su vidjeli story na instragram momci iz stare garde nase, ujedno i clanovi ultra cg pa imaju zastitu drzave policija ih ne dira ka bijeli medjedi su i moze im bit da rade sto oce, to vam je ka kod vas neke strukture na jugu i sjeveru sto su zasticeni jer rade za drzavu.. napali su dva momka i zbog njih je bio haos na tribine citavom moracom su ih sutirali, krug su napravili bukvapno dok ih nisu izbacili u tunel, a ono na pocetku utakmice tj na zagrijavanje je sramotno gadjanje loptama, ljudi iz partera se dizu bacaju lopte na tribine da ovi gadju covica, pa onda izlazak iz tunela ljudi iz partera bukvalno s metar pljuju u facu igrace, uzas i sramota..

samo mi je licemjerno da siptar ovdje izbaca snimke zali se na sudije a ne pominje pendrek koji je u glavu dobio noris kol u tunelu u pioniru i jedva ga nagovorili da ostane i odigra utakmicu.. nemojte molim vas sve smo fini nesto mnogo

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

By podgorica

ovo su ti momci, vidi se ovaj u zeleno na siptarev klip od gore kako bjezi na teren i ulazi prakticno u klupu czv, tako da se moze.rec da su vas vasi napali :DSlika

Korisnikov avatar
By Zex88

Hahah, stidi se guzice kad obraza nemaš..

Jeste, Noris Kol je pendrečen.. Posle smo ga obesili na Terazijama..

A ono iz hale koji skandira ubi Cigana nije ništa drugo do Šiptarija, koja koristi onaj alat za gađanje.. Podsetilo me je kad ste našim devojkama skandirali Srbe na vrbe na Cetinju..

Pravi Crnogorci se sramote svega.. Međutim njih je najmanje u toj vašoj državi..
Pošto ljubite skute Rame i Tačija,više niste naša bratija..
U ala baam rime..

Edit:Ali ovo opravdanje, sve je krenulo zbog ta dva momka, a napad se desio na pola utakmice, a doček sa ubijanjem je bio pola sata pre početka..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88

Evo da pogledamo kako fina publika u Morači ulazi u teren i preti našim igračima na zagrevanju..

Bez ikakvog obezbeđenja, policije..

Korisnikov avatar
By The Answer

Bukvalno sve može da prođe, neka skandira ko šta hoće, ali da džiberi iz prvih redova ovo rade i da budu u terenu...

Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:

Bukvalno sve može da prođe, neka skandira ko šta hoće, ali da džiberi iz prvih redova ovo rade i da budu u terenu...

Ma nije se to desilo.. Evo čovek kaže da su svi incidenti nastali zbog ona naša dva navijača iza klupe..
I zamisli njih, da navijaju za Zvezdu.. A što se hvale što su ih nahvatali pa kače slike svuda..

Meni je samo fascinantno da zaboravljaju da je 5 meč u Beogradu..

• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 129
Reprezentacija Srbije

,,mozda je moja krivica" Ovo je samo pocetak.[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Aleksandar Trifunović doživeo moždani udar. http[…]