Stare teme
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC

Najveca greska je bilo forsiranje Berona koji je sjebao utakmicu sa napravljenim faulom za 2+1, a onda posle promasio ceo kos. Covek igra 30 minuta i kada ga ne ide, a nasi mladi igraci se posle 5 minuta zakucaju na klupu.
Jos nam plej i nije najpotreniji jer za divno cudo Covic nesto i igra. Centri igraju katastorofa, a Simanic i Faje nisu za starnu 4, vec samo za rezerve. Na beku i trojci sem tog Berona kada ga ide i Stratosa mi nemamo ni jednog igraca. Nekada se pojavi Dobric, a nekada i njega ne pusta da igra.

By bunja95

Sta ce Zvezdi toliko stranaca,zar mi kao vicesampioni Sveta,ne mozemo da okupimo desetak dobrih kosarkasa nego moramo da kupujemo po 6 7 stranaaca

Korisnikov avatar
By Zex88

Odakle nama para za 10 dobrih srpskih igrača?

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88

Izgleda da Cirbes ne putuje u Zagreb..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske

Bas dugo smo ga cekali. Na stranu sto nemamo pik pleja, ali lose je igrao i mislim da ce ga katovati i dovesti nekog 5-4, da moze da odbrani pik i zatvori skok

Korisnikov avatar
By Peja

Ne mogu se oteti utisku da Dobrić MORA imati 20 min i veću ulogu, dečko je pun energije, kako u napadu, tako u odbrani, skače, trči i na sve to odlično palija trojke, naročito u seriji.

Kao neka bolja i kontrolisanija ( :D ) verzija Jake Blažića. Takvog igrača moraš imati u ekipi.

• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 129
Tenis

Naravno, Anderson/Wawa u 4R Medvedev u QF, Federer[…]

Ok. Sto se tiče novih promjena u KSS. Rakocevic j[…]

Reprezentacija Srbije

Još jedan fan fekt- Ameri nikad nisu uzeli[…]