FIFA World Cup 2018

Prohujalo s vihorom
Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 6:43 pm
    Windows XP Chrome
Status: OffLine

Re: FIFA World Cup 2018

Postod BogdanB » Pet Jul 06, 2018 9:53 pm

Dovidjenja smrde, trebali su jos u grupi da ispadnu :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
Duka85
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:45 am
    Windows XP Chrome

Postod Duka85 » Pet Jul 06, 2018 10:10 pm

Jbes SP kad u zavrsnici nema Talijana, Nemaca, Argentinaca i Brazilaca...

Nis mi ovo ne bi smetalo, cak stavise, da se zovem Ivica Horvat...

Edit: Glede naseg nastupa, umalo ne odoh u Kaljiningrad... koliko nama(citaj meni) malo fali da se nalozim... sreca te ne bacih pare... posle dvoglavih (Dzaka i Šaćiri) gledanje je bilo vrlo rekreativno ko sex sa sopstvenom zenom...

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Poslednja izmena od Duka85 u Pet Jul 06, 2018 10:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod Zex88 » Pet Jul 06, 2018 10:25 pm

Belgija mnogo bolja u prvom,posle su bas gresili u dosta stvari,na kraju ih je Kurtoa izvukao..

Azar i Lukaku ogorman posao rade.. De Brujne se ponasa kao Mesi,bas me nervira u nekim momentima..

Sutra za Svede i Ruje!!!
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
Duka85
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
    Windows XP Chrome

Postod Duka85 » Pet Jul 06, 2018 10:33 pm

Osim Nemaca niko nije nadigrao Brazil jos od 1990, a tad su im Maradona i Kanidja prodali foru iako su plavo zuti bili bolji...

94 sampioni
98 trovanje pred finale...
02 sampioni
06 Fra u 1/4 1-0 ne moze se reci da su nadigrani ali tu Dream team nije bio na nivou
10 Holandezi u 1/4 Snijder daje glavom show Bra je promasio sve
14 NEMCI ih rastavili
Sad krecu tekmu sa autogolom i bez desne strane terena tokom 45 min... i opet su imali vise sansi

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod Zex88 » Pet Jul 06, 2018 10:50 pm

Ne slazem se za 06,Francuzi su ih oducili od fudbala bili na tom mecu..Zidan odigrao mozda i mec karijere..
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
Duka85
6. igrač ABA ligaša
6. igrač ABA ligaša
    Windows XP Chrome

Postod Duka85 » Pet Jul 06, 2018 11:17 pm

Jeste ZiZu odigrao super ali imali su Brazilci dobrih prilika tad... bar mi se tako cini...
To je bio fudbalski Dream team(Dida, Cafu, Lucio, R. Carlos, Emerson, Ronaldinho, Ronaldo, Robinho, Kaka, Žuninjo Pernambukano...), kao nas kosarkaski 05 u NS... Isti ishod, reprez iste zemlje uzima skalp...

Za prethodno SP sam bio uveren da uzima Nemacka a za ovo Brazil... sad... mnogo je nagnut zreb na ovu danasnju stranu... da ne prevare ovi sto igraju "lakše" utakmice... hm...

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Sub Jul 07, 2018 11:55 am

I ja sam se sinoc prisecao meca Brazila i FRA 2006, tu je jako tesko govoriti o favoritu , prosto oba tima su bila prepuna opasnih igraca

Pazi kad u postavi imas Zidana, Makelelea i Vieru u veznom, Anrija i Trezegea u napadu, Tirama, Galasa, Barteza u odbrani...tesko bilo ko moze da bude veliki favorit protiv njih..Brazil je tad bio blagi favorit ali nije nikakvo iznenadjenje sto su ispali od Francuza, mislim da odnos snaga nije isti kao mi i Francuzi u kosarci 2005, mi smo tu bili ipak apsolutni favoriti iz milion razloga.

Zaboravio sam Maludu i Riberija ali oni su tad bili na pocetku karijere.

INACE, sinoc sam hteo da puknem kad sam skontao da je CElzi imao u rosteru poslednjih godina De brujnea, Salaha, Lukakua ...kakvi su svi igraci postali..
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
Heisenberg
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 2:42 pm
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Virgo

Postod Heisenberg » Sub Jul 07, 2018 2:48 pm

Mozda sam ja subjektivan u smislu kako je bilo mnogo vise boljih igraca generalno u svetu u prvoj deceniji ovog milenijuma nego li sada.
Primer:
Brazil-Ronaldinjo, Kaka, Rivaldo, Zuninjo, Ronaldo, Adiano, Kafu, Robinjo, Roberto Karlos itd...
Engleska-Teri, Ferdinand, Kol, Nevil, Gerrard, Lampard, Beckam, Rooney, Owen itd...
Italija-Bufon, Maldini, Nesta, Kanavaro, Pirlo, Gatuso, Kamoranesi, Toti, Vieri, Del Piero, Inzagi itd...
Holandija-Van der Sar, Stam, Frank De Bur, Rajziger, Sedorf, Zenden, Davids, Berkamp, Klajvert itd..
Francuska- Tiram, Evra, Galas, Makelele, Viera, Zidan, Wiltord, Trezege, Anelka, Henry itd...
Argentina- Zaneti, Rikelme, Aimar, Batistuta, Krespo, Maxi Rodrigez, Cambiaso, Saviola itd...
Nemacka- Kan, Mecelder, Mertesaker, Ballack, Frings,Haman, Janker, Klose, Podolsky itd...
Portugal- Baia, Karvaljo, Fereira, Deco, Figo, Manis, Rui Kosta, Nuno Gomes, Pauleta itd...
Spanija-Kasiljas, Pujol, Salgado, Ramos, Xavi, Iniesta, Fabregas, Raul, Vilja, Tores itd...

Samo u ovih 9 reprezencija ima gomila brutalnih igraca, nisam ni nabrojao sve samo nekolicinu sve majstori ove igre, pogledajte samo jebenu Italiju kakva kaznena ekspedicija, pregazili bi danas sve ko plitak potok.

Danas vecina reprezentacija ima ponekog dobrog pojedinca koji sve vuce, uopste ne postoji balans kvaliteta u svim linijama tima osim u 2-3 reprezentacije koje ce verovatno igrati finale pre finala(Francuska i Belgija).

Ovo ostalo se svodi na sviranje k..., Argentina u napadu ferari u odbrani trabant, mislim da bi ovaj Nejmar grejao klupu da je igrao 2006 god sto govori o razlici u kvalitetu ove i one reprezentacije Brazila, a ovde se Kutinjo, Fernandinjo, Daglas, onaj nesretni napadac iz Sitija predstavljaju kao neki brutalan tim, cisto napumpavanje igraca koji jesu dobri ali nisu ni blizu onih od pre 10-15god, to sto su cifre u fubalu otisle u k.. ne znaci da su fubaleri bolji, cak je po meni obrnuto.

Pazite ovaj tim Engleske koji ce verovatno da igra polufinale i tim od pre 10 godina, smesno.
Say my name...

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Sub Jul 07, 2018 4:52 pm

Heisenberg napisao:Mozda sam ja subjektivan u smislu kako je bilo mnogo vise boljih igraca generalno u svetu u prvoj deceniji ovog milenijuma nego li sada.
Primer:
Brazil-Ronaldinjo, Kaka, Rivaldo, Zuninjo, Ronaldo, Adiano, Kafu, Robinjo, Roberto Karlos itd...
Engleska-Teri, Ferdinand, Kol, Nevil, Gerrard, Lampard, Beckam, Rooney, Owen itd...
Italija-Bufon, Maldini, Nesta, Kanavaro, Pirlo, Gatuso, Kamoranesi, Toti, Vieri, Del Piero, Inzagi itd...
Holandija-Van der Sar, Stam, Frank De Bur, Rajziger, Sedorf, Zenden, Davids, Berkamp, Klajvert itd..
Francuska- Tiram, Evra, Galas, Makelele, Viera, Zidan, Wiltord, Trezege, Anelka, Henry itd...
Argentina- Zaneti, Rikelme, Aimar, Batistuta, Krespo, Maxi Rodrigez, Cambiaso, Saviola itd...
Nemacka- Kan, Mecelder, Mertesaker, Ballack, Frings,Haman, Janker, Klose, Podolsky itd...
Portugal- Baia, Karvaljo, Fereira, Deco, Figo, Manis, Rui Kosta, Nuno Gomes, Pauleta itd...
Spanija-Kasiljas, Pujol, Salgado, Ramos, Xavi, Iniesta, Fabregas, Raul, Vilja, Tores itd...

Samo u ovih 9 reprezencija ima gomila brutalnih igraca, nisam ni nabrojao sve samo nekolicinu sve majstori ove igre, pogledajte samo jebenu Italiju kakva kaznena ekspedicija, pregazili bi danas sve ko plitak potok.

Danas vecina reprezentacija ima ponekog dobrog pojedinca koji sve vuce, uopste ne postoji balans kvaliteta u svim linijama tima osim u 2-3 reprezentacije koje ce verovatno igrati finale pre finala(Francuska i Belgija).

Ovo ostalo se svodi na sviranje k..., Argentina u napadu ferari u odbrani trabant, mislim da bi ovaj Nejmar grejao klupu da je igrao 2006 god sto govori o razlici u kvalitetu ove i one reprezentacije Brazila, a ovde se Kutinjo, Fernandinjo, Daglas, onaj nesretni napadac iz Sitija predstavljaju kao neki brutalan tim, cisto napumpavanje igraca koji jesu dobri ali nisu ni blizu onih od pre 10-15god, to sto su cifre u fubalu otisle u k.. ne znaci da su fubaleri bolji, cak je po meni obrnuto.

Pazite ovaj tim Engleske koji ce verovatno da igra polufinale i tim od pre 10 godina, smesno.

+100

potpisujem ceo post... ja sam istog misljenja ali sam cenio da je to posledica toga sto sam pre 10 tak godina mnogo detaljnije pratio fudbal nego danas , narocito reprezentativni..
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Sub Jul 07, 2018 7:13 pm

Zex88 napisao:Ne slazem se za 06,Francuzi su ih oducili od fudbala bili na tom mecu..Zidan odigrao mozda i mec karijere..

Po meni je taj mec najbolje odigrao Maluda od onoga sto se ja secam, komentator ga je i nazvao Maludinjo na toj utakmici. :D
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Povratak na “Arhiva”