Stare teme
Korisnikov avatar
By BogdanB
@milanezija

Nisam u toku, sta kazes, ponovo prica da se zeza kao u Kragujevcu?

@jomer

Znaci @grobi bi morao da stavi Mutisu na avatar Slika
Evo predloga
Slika

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By skeske
Po meni je dobro rjesenje onaj iz MZTa na duze staze, morate stvoriti sebi trenera, nekad ste to radili.
Korisnikov avatar
By Poska
Колико лажу људи са Чанком кога би као трпели. Бар већина. Овде вежеш 3 пораза, 80% људи ти јебе мајку, али не да није алкос на клупи, већ Чанак, сви би аплаудирали. Знам, видео сам то са Пером. Што га нису трпели годину дана? Можда би проиграли код њега пред крај сезоне? У причи су сви паметни, сви би лепо.

Дошао јебени лимар, попалио народ са нека 3 појачања, цигани са рсб-а почели да вам убацују коске да смо у кешу, измишљали неке понуде за Загорца од 500+к, за Џоунса од 800к. Па да се има тај кеш, први који неће зовеш другог. Класична снс реторика.

Оставити овог мутавог ту где јесте, сачекати да се заврши јебени ЕК до нове године, и онда радити и видети на крају да ли може нешто, а ја мислим да може. Бар нека кичма за следећу годину, жртвовати продају Госа и пробати.
Korisnikov avatar
By milanezija
Tako sam video na nekim mestima, da opet pomoćnici vode treninge, ali ne znam koliko je pouzdano
Korisnikov avatar
By Zex88
Lika napisao:Ja mislio da ozbiljno porazgovaramo, a vi se zajebavate.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Likane,stvarno ne vidim ozbiljnie resenje od Mute u ovom trenutku..
Korisnikov avatar
By Poska
И даље неки мисле да тренер треба да ради 1000 послова. Његов је терен, све остало није на њему, то треба неко на вишој позицији од њега да постави шта и како, а пошто је тај неко лимар и препорука да буде председник клуба му је што је члан једне странке...

Нека тера даље мутави.

Мада, и даље ми је најјаче како су изложили људе да имамо кеша. :lol:
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Poska napisao:Колико лажу људи са Чанком кога би као трпели. Бар већина. Овде вежеш 3 пораза, 80% људи ти јебе мајку, али не да није алкос на клупи, већ Чанак, сви би аплаудирали. Знам, видео сам то са Пером. Што га нису трпели годину дана? Можда би проиграли код њега пред крај сезоне? У причи су сви паметни, сви би лепо.
Pera je potpuno pogubio kontrolu nad timom, a sto je jos gore delovao je kao da se predao od bilo kakvog pokusaja da preuzme kontrolu.
Peru postujem, ali poslednja njegova utakmica je bila bukvalno njegovo davanje otkaza.
Korisnikov avatar
By Poska
BBBbbb napisao:
Poska napisao:Колико лажу људи са Чанком кога би као трпели. Бар већина. Овде вежеш 3 пораза, 80% људи ти јебе мајку, али не да није алкос на клупи, већ Чанак, сви би аплаудирали. Знам, видео сам то са Пером. Што га нису трпели годину дана? Можда би проиграли код њега пред крај сезоне? У причи су сви паметни, сви би лепо.
Pera je potpuno pogubio kontrolu nad timom, a sto je jos gore delovao je kao da se predao od bilo kakvog pokusaja da preuzme kontrolu.
Peru postujem, ali poslednja njegova utakmica je bila bukvalno njegovo davanje otkaza.
Ма слажем се ја, али када би Чанак на пример везао 5 пораза, мислиш да не би писали да нема појма, да треба да иде, да се не види напредак....

Већина људи лаже када каже да би некога чекала. Они хоће одмах резултат, неће никога да чекају и то је то.
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 147
NBA

Profesor doktor Bjelica Poslato sa JSN-L21 pomoć[…]

Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]

Svaštara