Stare teme
By grobiale
Koliko đubre trebas da budeš da posle katastrofalnih rezultata i još gore igre nemaš ni malo samo kritike a kamo li da podneses ostavku. Treba od početka, svih 40 minuta sa tribina da se ori "Muto odlazi" ali ne verujem ni tada da bi ovaj cirkuzant i sarlatan pomislio da ode.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Sto da ode kada ima ugovor na tri godine? Veci sarlatani od njega su ovi koji su mu dali ugovor na tri godine

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Poska
То је ваљда готово до нове године онда?
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Eno trazen je u Phoenix-u, kopiraju mu odbranu:
Korisnikov avatar
By milanezija
Meni je ovde još jače kako Smart odvali 2x obruč, onda uzme centar loptu i da kao kap
Korisnikov avatar
By Jomer
Koje smece od igraca je cakarevic, ovo mu je 3 sezona kod nas i nije vratio to sa 5 minuta dobre igre, promasio decko celu svoju karijeru, Stevanovic sve ali nikada nece biti ozbiljan kosakrakas, samo uzima minute klincima, bolje TAdic da igra, a Tanaskovic pravo osvezenje jedini od visokih radi pravovremene rotacije u odbrani i ide konstantno na skok, mora vise da igra do kraja sezone
Korisnikov avatar
By Lika
Ovaj mali Tanaskovic je odlican, prvi put ga gledam. Koji k.. se njega skrivalo sve ovo vrijeme?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Korisnikov avatar
By BogdanB
Prosle sezone je vecu sansu dobijao talentovaniji i perspektivniji Robinson

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Jomer
@Lika to da se zahvalimo urbanom treneru koji je dovodio one invalide i koji je u jeku sezone pregovarao sa drugim timom, neka njemu ide sve na cast, unistio nas covek kao niko do sada, da se okrenemo nama

pominjanji Tanaskovic je zver u najavi, decko ima sve alate da bude brutalan defanzivac, Strevanovic i Cakarevic su najvece crne rupe u univerzumu, onaj Paterson nas napunio preko cakerevica, maltene svaki pokusaj je bio kos, preko Tanaskovica nije dao nista, isto onaj Litvanac sto je u Pioniru ubacio 30 poena, veceras nista, svaka cast Muti sto je priznao gresku i sto je malog vratio sa ozajmice, Canak isto veliki plus

Milera sam prvi pljuvao napredovao je dosta u poslednjim utakmica u odnosu prema klubu i saigracima, igra zrelo
Salic se ponovo malo vraca napadicki posle odlaska Samardea, samo sto je krater u odbrani od pika
Marinkovic ima mnogo upitan kosarkaski IQ
Pecarski treba da ide kod Canka dvojna
Razlika mnogo velika na kraju, ono nije realno, nemogu da verujem da nas rutinira ovaj ritas redovno, mrzim ih

za kraj nemogu da brojim ovo nam je 4-5 vezani poraz, lagano ima da otresemo Cedeviti sada za vikend, zakon velikih brojeva, plus je njih mnogo usralo prosle godine
By grobiale
Znači ni posle ovog poraza cirkuzant, sarlatan, dunster, neznalica i djubre od čoveka ne pomišlja na ostavku. Kako bih ga pljunuo u onu facu pokvarenu. 8 vezani poraz ja mislim a ne 4-5. I u sezoni 97-98 kada smo imali fenomenalan tim izmedju ostalih Lukovski, Brkić, Radošević, Čubrilo, Tomašević, Drobnjak... i sa njima je tada Nikolić vezao 8 poraza u evroligi i nasledio ga Bogojević i odveo nas na F4. Ej jedan Bogojević je trener za ovog, ma ni sam ne znam kako da ga nazovem. Nejneozbiljniji trener u istoriji srpske košarke je Nikolić. On je bruka i sramota za Partizan ali nije ni on kriv već oni koji su ga doveli.
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 147
NBA

Profesor doktor Bjelica Poslato sa JSN-L21 pomoć[…]

Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]

Svaštara