Stare teme
Korisnikov avatar
By Poska
Поражавајућа чињеница да је са трибине А после меча кренуло Муто одлази.

Као и то да сам био једини који је после напада последњег аплаудирао.

Добро ће нам доћи овај пораз. Чисто да оголи нека очекивања, спусти на земљу. Није овај тим ништа специјално, али може да постане са корекцијама, које не треба сада радити. Добро је што је тренер рекао да иде на Ф4, схватио је где је, сада још да пређе са речи на дела и биће супер. Пораз, к'о пораз, чак и у добро време.

Едит: Делим мишљење Лике и Хомера, полако. Показано је какав је ово тим, никакав баук, много неискусан чак и за овај ниво такмичења.
By Gira PFC
Bio sam u subotu u Pioniru i nekako sam osećao tokom meča da neće na dobro da izađe. I na žalost, to se i desilo. Velika šteta, nismo smeli da izgubimo, ali sport je to... teramo dalje. Meni su lično zasmetali povici (Muto odlazi) jednog dela publike, mahom sa tribine A.
Kao što Peja reče, a to je i sam Muta rekao letos, ovo je neko nužno zlo, mislim na njega na mestu trenera. Nije bilo para, klub u skoro bezizlaznoj situaciji i onda postavljamo Mutu i neki ljudi i neke pare počinju da ulaze u klub. Nemam pojam ni kako, ni zašto, ni odakle, ali se polako punimo, kako budžet, tako i sastav.
Sad je jasno da imamo dva sjajna pleja iz USA, mada Miller već 2-3 meča igra loše, ali potencijal mu nije upitan, to je već pokazao. Vanja krene već par mečeva odlično i onda u drugom poluvremenu stane. Andrić drema i on je definitivno upitan za neke sledeće sezone (nema tu napretka već godinama). Stevanović i Pecarski ono što su odigrali je bilo korektno, ali u drugom nisu ulazili. Aranitović polako ulazi u ritam, vidi se da želi, trudi se, imao je par skokova u napadu, ali i promašenih zicera. Grize, nervira se, ali je po meni njegovo dovođenje odlična stvar, samo nove povrede da ga mimoiđu.
Fali Čakarević, a jedan njegov deo je u subotu Gavrilović odradio. Na kraju, Gavrilović MVP meča! Skoro neverovatno...
Novica se trudio, ali je promašio brdo zicera. Puno se i žalio sudijama i to sa pravom, ali džaba. Ja nisam od onih koji se pravda na sudije, te bih se trudio da igračima skrenem pažnju (da sam im trener) da što manje gube koncentracije i energije u raspravama sa sudijama. Od Šalića sam više očekivao, mada realno on nije za više od pozicije druge "petice".
Ovi iz Olimpije isto nisu nešto oduševili, možda me je Špan pozitivno iznenadio. Oliver je na "četvorci" skupio prilično indeksnih poena, ali nije ništa specijalno odigrao. U jednom trenutku je nezgodno pao i kad je ustao cela hala mu je aplaudirala. Taj potez publike je za svaku pohvalu i pokazuje koliko naša publika ima tog "košarkaškog šmeka". Od Morgana sam očekivao da će nam zadavati puno problema, međutim nije se video. Ipak, dobiše nas i bez njegovog učinka. :(
Interesantno je da je Partizan imao više indeksnih poena, ali ne pobeđuje statistika, već broj postignutih koševa (stvarnih poena). Šteta velika, mada sa malo više treninga i zajedničkog rada, mislim da smo ipak glavni kandidat za kotu 4 u ABA ligi.
By Gira PFC
10 dana niko ništa ne piše na temi KKP - vidi se da je pauza u prvenstvu.
Evo članka iz Žurnala, sa Mutinim objašnjenjima trenutne situacije. Drago mi je da je Tanasković opet tu, pa makar samo na treninzima. Mislim da dečko vredi i da će ubrzo to i dokazati (u Spartaku igra odlično). :)

http://www.zurnal.rs/kosarka/partizan/5 ... -o-zagorcu

Posle ovog najnovijeg članka u Kuriru i ova dva lepa prodora sa kucanjem, ostanak Tanaskovića postaje sve realniji. :)

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/29502 ... ige-srbije
Korisnikov avatar
By Poska
Нисам гледао прво полувреме, па немам целокупни утисак, али нисмо ми толико лоше играли у другом. Видео сам да смо у првом били егал, и онда крај друге оду на 11. Исто то се догодило и у четвртој, када смо били на -1. Фали нам центар много и то је вероватно једино што баш фали и очигледно је.

Ја се само питам, пошто се то као увек врати, када ће да се врате ови промашени зицери, које смо имали питај колико од почетка сезоне. Чак и овде са 3 зицера која машимо смо могли вероватно да окренемо меч, да ли би добили питање је, али би било свакако неизвесније.

И кратки смо у пм, нарочито бекови. Ја сваки пут се прво нервирам када нам дају из дриблинга шут преко руке, али онда после успореног снимка схватим да смо баш кратки и да то и није баш преко руке. Џаба и врхунска одбрана онда 1 на 1, ако си кратак.

Са Чакаревићем много боља одбрана. Само у нападу да не креће у дриблинг и 1 на 1.
Korisnikov avatar
By Jomer
@Poska potpis napredak postoji
tri zicera smo promasili u 4/4, Novica donese vise stete nego koristi, pa da li je realno da onu niciju lptu na ziceru promasi covek od 31 godine koji treba tu da bude primer
Miler se koliko toliko popravio u odbrani nije bio bas krater, ali sa druge strane stevanovic je najgori igrac u poslednjih 30 godina u klubu, koliko je taj decacic utripovao da je bogom dan a krater najveci
gubimo trku za prva cetri...
idemo dalje
Korisnikov avatar
By Poska
Ма ми смо 4-ти и без центра, само да се заврши ЕК.
Korisnikov avatar
By Jomer
ne znam poska kraca je liga, imamo vec dva poraza kuci uz dva kiksa na strani protiv Mzt i Mornara, do kraja moramo maltene da budemo perfektni
Korisnikov avatar
By Poska
Ма лагано решавамо то. Још колико кола је остало у овом Ек-у?
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 147
NBA

Profesor doktor Bjelica Poslato sa JSN-L21 pomoć[…]

Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]

Svaštara