Stare teme
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Olimpijske igre su najvece sportsko takmicenje, a odrzava se svake 4 godine. 2016. godine Rio ce biti centar sportskog sveta u periodu od 5. avgusta do 21. avgusta 2016. godine.
Ovo je 31 put da se odrzavaju moderne Olimpijske igre, a prvi put se odrzavaju u Juznoj Americi.
Slika
Poslednja izmena od MILOS OBILIC u Sre Jul 20, 2016 1:17 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Sta mislite koliko medalja mozemo da uzmemo u RIU ? Ja bih bio zadovoljan sa 5, ali pod uslovom da Djokovic i vaterpolisti osvoje zlato, a medalju jos Spanovicka, tekvondisti, kajakasi ili strelci.
Kosarkasi
Kosarkasice
Vaterpolisti
Odbojkasice
Novak Djokovic
Kajak
Streljastvo
Tekvondo
Ivana Spanovic

Ovo su neki sportisti i timovi koji bi mogli da dodju do medalje. Najmanje sanse na ovoj listi imaju odbojkasice.
Korisnikov avatar
By Zex88
Stiglitz napisao:2-5 medalja ako bude 5 puna kapa , ali tesko da cemo taj film gledati ...
+1000000

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By milanezija
Ja sam nekako optimistican, da ce nam se napokon sklopiti kockice, da iscupamo nekako 7-8 medalja. Djokovic, Vaterpolo, Spanovic, Kajak, Mandic, Stefanek, Kosarkasi/ce... ima kandidata. Zaboravio sam i strelce
Korisnikov avatar
By Valderama
ima li Velja Stjepanović promil šanse za medalju? Ne znam kakva je konstelacija snaga u svetu plivanja, kako se dečko kotira, i tako dalje.
Korisnikov avatar
By Stiglitz
Malo guglanja, plasirao se u tri discipline
100 m slobodno 25 vreme, pola sekunde razlika u odnosu na treceg, ovde realno nema sanse ni za finale elitna disciplina :)
200 slobodno 11 vreme pola sekunde
400 slobodno 16 vreme, 3 sekunde
Tu je i pitanje ko je sve otisao od ovih ispred njega
Recimo finale na 400 i mozda na 200 ...
Korisnikov avatar
By Valderama
tanko je to za nekog ko je stidljivo i sa rezervom, od strane sportske javnosti, proglašavan za Čavićevog naslednika.

gde si Stiglitz, nema te mesecima? :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

To naravno

ABA fantasy

Ja sam povukao neke rizicnije poteze. Trebali bi b[…]

NBA

Baš to, težak je mnogo, ogromno je to opter[…]