Stare teme
Korisnikov avatar
By Poska
Прошла сезона је била каква је била. Неке ствари су жртвоване, дошли су неки нови људи, надамо се спремни да иду до краја и да коначно врате онај сјај. Мислим да смо сви остали поносни на момке због краја сезоне, нисмо били баш паметни, али смо били борбени, на крају, то смо сви и тражили. Хвала им на томе, али да се не задржавамо много у прошлости, идемо даље, видимо и да је клуб већ кренуо у неком правцу, за који ја мислим да је прави.

Враћамо се на европску сцену, опет ће нам кидати живце, опет неће увек бити паметно, али ће опет бити борбе, и много зноја проливено. И даље смо ту, и даље одбијамо да се повучемо, није то у нашем стилу. Подршка мора бити сада још јача, јер смо овим момцима ми потребни, као и они нама, само заједно можемо оно што сви желимо. Сада да се засуку рукави, на свим нивоима, али оно што нас највише интересује, сам тим, је већ почео да се гради. Сви једва чекамо да видимо Џикићеву селекцију и физичко стање екипе после рада са новим кондиционим. Добродошлица Бирчевићу, идемо сви заједно у нове победе.

Само треба још више волети Партизан!
By Edibledi
Dobro je da je Obilić izrekao na temi KKCZ da osvajaju sve.

Evo, da probam da mu pariram:
Ne osvajamo ništa!!!

:whistle:

Kako bih ja sastavio domaći tim:

1) Cvetković, Rašić i Avramović
2) Marinković i Aranitović
3) Lazarević, Andrić i Vrabac
3/4) Davidovac
4) Tejić i Birčević
5) Nastić, Krstić.
Korisnikov avatar
By Jomer
svidja mi se pocetak :D , Poskino otvaranje obecava, kao i danasnje vesti, samo da nastavimo tako, i Birca u onom razgovoru za sajt spominje Dzileta, da je zzbog njega dosao, tako da ta dilema oko trenera otpada
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Edibledi napisao:Dobro je da je Obilić izrekao na temi KKCZ da osvajaju sve.

Ne osvajamo ništa!!!

3/4) Davidovac
4) Tejić i Birčević
5) Nastić, Krstić.
Vec dve godine najavljujem da osvajamo sve. Mislim da Nastic ima porodicnih problema, a neko rece da ima cak i psihickih problema, tako da pitanje dal ce igrati kosarku. Davidovac treba u Partizan ili Megu.
Korisnikov avatar
By skeske
Edibledi napisao:Dobro je da je Obilić izrekao na temi KKCZ da osvajaju sve.

Ne osvajamo ništa!!!

3/4) Davidovac
4) Tejić i Birčević
5) Nastić, Krstić.
Za ta tri pojacanja iz FMPa bi vam trebalo para kao za tri ozbiljna crnca :D . Mislim dao bi ih Covic ali suska bi bila masna :D
Korisnikov avatar
By Antoine
Jo. napisao:4.Bircevic
5.Majstorovic

Mislim da je to pravi izbor...mogli bi biti veoma brzi, kao i opasni u sutu spolja...

Ocekujem Armstad-a, ostao mi je u odlicnom secanju...

1. Armstad, Cvetkovic, Carapic
2. Marinkovic, Avramovic, Jovanovic
3. (amer), Vrabac, Rakicevic
4. Bircevic, N.Jovanovic(NCAAA), ...
5. Majstorovic, Viliams, Koprivica
Nikola Jovanović ostaje na USC-u. Ne znam samo zašto toliko insistirate sa Majstorovićem na petici.

EDIT: Ipak je Jovanović kao underclassmen ostao na draftu, što znači da ovo i nije tako nerealno.

Kada već pominjemo koledž igrače, Stefan Janković bi bio zanimljivo rešenje na petici.
Korisnikov avatar
By Karaburac
Toine, zar Janković nije više visoko krilo nego petica? Ukoliko se ne varam, on je do pre koju godinu figurirao kao trojka? Inače, lično bih bio oduševljen kada bi Jovanović i Janković završili kod nas. Pogotovo bi mi zbog Jovanovića bilo drago jer je je momak prošao naše mlađe kategorije.
Korisnikov avatar
By Antoine
Karaburac napisao:Toine, zar Janković nije više visoko krilo nego petica? Ukoliko se ne varam, on je do pre koju godinu figurirao kao trojka? Inače, lično bih bio oduševljen kada bi Jovanović i Janković završili kod nas. Pogotovo bi mi zbog Jovanovića bilo drago jer je je momak prošao naše mlađe kategorije.
Zato i kažem, zanimljivo rešenje. Igrao je sezonu na Hawaii-ju na petici, manje više iznuđeno, ali je odigrao odlično, uostalom, završio kao igrač sezone konferencije. Ima gabarite za to, iako uglavnom napada licem i van reketa, ali u odbrani se dobro snalazio. Kada bi Jovanović došao kod nas, organizovao bih roštilj za ceo forum o Salvatoreovom trošku.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 178
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]

Reprezentacija Srbije

Bogdane, Nisam ni jedan predjasnji rezultat kritik[…]