Sve o klađenju i kladionicama
Korisnikov avatar
By Lucky
Da li kladionice uopste isplacuju ovolike dobitke? Znam da imaju neki limiti kod isplata.
Korisnikov avatar
By Antoine
15.000.000 rsd je maksimala u mocartu. Za tikete sa 30+ parova od skora je 50 mil. Svaki tiket koji se primi se isplati bez problema.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Korisnikov avatar
By skeske
Sta mislite o ovome?
Partizan - FMP Beograd
Broj koševa FMP Beograd (75.5), uključujući produžetke

Tip:Više
2,30
Ocekujem ovdje brdo koseva, od 170 do 180, FMP igra na kos vise, Partizan takodje igra dosta brzo leprsavo, ocekujem ovdje neki rezultat tipa 93-80 za Partizan.
Korisnikov avatar
By Zex88
Hm... Cista 2..:-) Planiras da singliras?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By skeske
iiiiiiiiiiiiiiiiiii najgora utakmica FMPa u sezoni, sut ta 3 bio u jednom trenutku 0 od 16, pa nekih 10 promasenih sobodnih i tako.... Zaboravih napomenuti da sam nevidjeni baksuz na kladionici :D
Korisnikov avatar
By ULTRA KOŠARKA
BH liga, čisto da napišem, možda neko proba odigrati.......Mozzart tipovi, tj kladionica

Sloboda Tuzla - Vitez 1&2-4....1,67 kvota. Mislim da pobjeda domaćina neće doći u pitanje, a mala je kvota na čist kec, 1,27 pa mislim da bi moglo biti 2-3,0 eventualno da vitez dadne jedan gol

Čelik - Sarajevo 2, 1.80. SArajevo je sigurno jače i kvalitetnije, uz to Čelik kasno s početkom pripremama, i sem solidnog napada nemaju nekog kvaliteta, a očekuje se invazija sarajlija na zenicu.

Krupa - Radnik BN 0-2 1,62...mišljenja sam da ovo neće biti više od 2 gola. Tvrda utakmica u najavi

Željezničar - Široki, gg 2,00....široki je slabo krenuo u novu sezonu, ispao od maltežana, nije uspio dobiti ni vitez ni slobodu kući, ali tradiocionalno dobro igraju na grbavici. Željezničar u transu, novi igrači, poznati za ove uslove, vjerovatno pun stadion, atmosfera.

Zrinjski - Olimpik 1&2-4 1,.70...olimpik je prvi kandidat za niži rang, i kao u slučaju Slobode, mislim da neće doći do nekog iznenađenja.

Mladost DK-Jajce 1, 1.80...čisto jer igraju prvu utakmciu pred domaćom publikom u novom prvenstvu. Ekipe su tu negdje, privlačna je kvota 1,62 na tip 0-2.
Korisnikov avatar
By skeske
Kakvi su rosteri Makedonije i Slovenije? Razmisljam da povucem H2 na Makedonce ali ne znam ko igra?
Korisnikov avatar
By ULTRA KOŠARKA

Sveta tema lakog novca zapostavljena.

Pao 2
Slovenija GG
Francuska gg
Wizards 1
Slovačka GG
Danska 2

Ispotezo sam mahom velike kvote.

Korisnikov avatar
By Pavac

Ajde ljudi da uzimemo lovu, sutra 8 tekmi kukuruz lige

Zemun Proleter 1 , kontam da zemunu treba za opstanak a proleter je u sigurnoj zoni

Cukaricki Napredak 1 , sve je na strani cuke za pobedu

Macva Dinamo Vranje , ovo mi mirise na neku dvojku, dinamo opasno namesta u zadnje vreme..interesuje me obijevo misljenje oko ovoga jer ne znam sta da stavim

Mladost Zvezda 2

Rad Backa 1

Radnik Vozdovac , ovo mi mirise na neki X

Partizan Radnicki Nis 1

Vojvodina Spartak 1

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

• 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58