Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
Uf,bas je retka ta grupa.. Jos za trombocite jos manji broj ljudi moze da donira..
Korisnikov avatar
By BogdanB
Uvek neko sranje mora da bude

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Gaja
Valderama napisao: Pon Okt 26, 2020 6:49 pm Gajo jesi živ?
Jesam, mrdam jos uvek :D
rudonja napisao: Pon Okt 26, 2020 9:50 pm Ja sam imao samo 2 dana temperaturu, ali je govno poslo na pluca. :)
Ista prica i kod mene, spustilo mi se na pluca. Rekli mi danas da sam na granici da zavrsim u bolnicu. Sutra ce detaljnije da me ispitaju pa da vide sta i kako.
Ja se generalno sasvim dobro osecam, nista me ne muci. Najludja stvar je kad sam imao 39 pojeo sam 1/4 bureka i dve palacnike :D
Korisnikov avatar
By rudonja
Gaja napisao: Sre Okt 28, 2020 5:27 pm
Valderama napisao: Pon Okt 26, 2020 6:49 pm Gajo jesi živ?
Jesam, mrdam jos uvek :D
rudonja napisao: Pon Okt 26, 2020 9:50 pm Ja sam imao samo 2 dana temperaturu, ali je govno poslo na pluca. :)
Ista prica i kod mene, spustilo mi se na pluca. Rekli mi danas da sam na granici da zavrsim u bolnicu. Sutra ce detaljnije da me ispitaju pa da vide sta i kako.
Ja se generalno sasvim dobro osecam, nista me ne muci. Najludja stvar je kad sam imao 39 pojeo sam 1/4 bureka i dve palacnike :D
Haha, kunem ti se i ja sam jeo kao mecava.

Pa sa tvojim simptomima i da odes bices par dana ko ja....samo odradi za mesec dva kardiologa i to je to.

Jesu li te fantomi testirali ?
Korisnikov avatar
By Zex88
Lažna vest..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sto volim kada nas ovako jebu, kao narod :D

Kada je bilo 100 zarazenih, predsednik huligan kaze idemo na pol. cas, necemo italijanski scenario , isto tako i njegov potrcko kon.
Sada kada je 14 puta vise, kaze ne razmatramo to.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Ne znaju ni oni sta rade
Proljetos je bio naivan pokusaj gusenja pandemije, zatvoreno sve, ljudi ostali bez posla ili im je unisten biznis zbog prekida rada.
Sad po svaku cijenu spasavaju privredu a korona na sve strane, kod mene na poslu samo jedan po jedan otpada zbog povisene temparature, testiranja nema ili se ceka par dana...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Izgleda da je preminuo Amfilohije..

Hvala mu za sve..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 3561
  • 3562
  • 3563
  • 3564
  • 3565