Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Valderama napisao: Čet Sep 24, 2020 1:56 pm Antoine srećan rođendan, da si živ i zdrav i da nas i dalje povremeno častiš fenomenalnim tekstovima o košarci "preko bare". :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

Da li je realno da si slavio punoletstvo baš na dan prelomnih parlamentarnih i predsedničkih izbora 24.09.2000? :mrgreen:
Pridruzijem se cestitkama najvecem poznavaocu americke koledz kosarke u regionu ! Svako dobro brate i da si nam ziv i zdrav jos 100 godina! :occasion-birthdaymulticolor: :occasion-cake: :occasion-candle:

Takodje Vegi je danas rodjendan, 52. pa ako je jos tu negde i cita nas da ne preskocimo njega. Njemu zelim jos bar 50 godina zdravlja! :D
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Valderama napisao: Čet Sep 24, 2020 2:51 pm
milanezija napisao: Čet Sep 24, 2020 2:16 pm Palme na Kalemegdanu Slika
Upravo sam video vest. :crying-pink: :confusion-helpsign:
Komentar sa Danas.rs

"Radila sam pre 4-5 u Skoplju kada je nekome palo na pamet da zgrne debele pare, pa je celo Skoplje bilo posadjeno palmama. I ne samo ono nego i skoro svi gradovi po Makedoniji, osim oni koji su na visini ili u podnozja visokih planina. Uvijali su ih cemadime preko zime, prskali im stabal vodom leti da ne izgore… Nakon 2-3 zime i jedno leto, izmrzle su 99,99%. Banane recimo uspevaju tamo-amo po dvoristima daleko „uspesnije“ od palmi. Pa cak i masline… Neko je drpio ni manje ni vise nego pola miliona evra za tu, dotle nevidjenu, glupost. Jos je i dodatno kostalo uklanjanje suvih drveca i to ISKLJUCIVO nocu, da se ne vidi sramota o kojoj su svi brujali, evo kao sada mi. I NIKO nije odgovarao do dan danasnji. A sto pa ne bi moglo isto i u Beogradu?"

Meni je facinantno da mi sve (spomenik-fontana od 100 metara, novi grad, fontane, palme...) prepisujemo od juznih suseda sa problematicnim imenom, nekad su se oni gledali ugledati na nas, a sad je obrnuto... Tuga :(
Korisnikov avatar
By BogdanB
Mogli su da dovedu palmu iz jagodine, vise ce da traje

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Pola miliona evra? Sitna je to para za ovu mafiju što nam je otela državu.
Korisnikov avatar
By Zex88
A šta fali palmama?
Ja bih jedno 1000 komada zasadio na Adi da se oseti pravi duh mora

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Zdravo svima, verujem da ste primetili da sam "pocrveneo," da smo aktivirali Instagram profil, kao i da na sajtu izlaze i novi blogovi o uglavnom evropskoj košarci pod rubrikom "Sicilijanska odbrana." Moja ideja je bila da malo oživimo forum i sajt, te su neke akcije preduzete,a i pored toga imamo dosta novih ideja za naredni period.

Ako je neko zainteresovan za nešto više i ima neke ideje, neka se javi u DM.
  • 1
  • 3548
  • 3549
  • 3550
  • 3551
  • 3552
  • 3583
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(

Ide to mnogo brze ako se napravi rezultat iznad oc[…]