Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
ja igram! :D

isto pitanje vazi i za evroligu...

Sto se tice Aba lige bice opet fantazi, a pitanje je da li bi neko zeleo da pise najave za aba ligu, nesto kao uvodni postovi koje je Obilic napisao na FMP i CZ temama. Ako ima zainteresovanih nek mi se jave :D
Korisnikov avatar
By The Answer
Za ABA su već izašle cene nekih igrača, doduše nije kompletno, npr u Zvezdi ima Gista a nema Lojda čini mi se, tako da ne znam da li su ove trenutne cene i konačne ali je đubrad naravno svemu što je valjalo prošle godine nabila cenu kao da su Durenti i Janisi.
Korisnikov avatar
By Pavac
Zavrsena restauracija spomenika Svetog Trojstva u Sremskoj Mitrovici. Spomenik je s pocetka 19. veka i od tada nikada nije sredjivan niti popravljan, slicni spomenici se nalaze u Osijeku, Subotici i nekim gradovima u Madjarskoj. Jedna je slika je pre, a druga je nakon sredjivanja

Za ovaj vikend je bilo zakazano otvaranje spomenika kralju Petru, ali koliko vidim na drustvenim mrezama, nista se nije desilo SlikaSlika
SlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Bio moj tata pre par meseci, kaze ok, nista specijalno, pisao sam u putopisima..
Korisnikov avatar
By BogdanB
Valderama napisao:Je l' bio ko u Andrićgradu, vredi li ići?
Bio skoro pre dva meseca.

Nije neki toliki utisak na mene ostavio, jeste super videti most a ovako u samom andric gradu nisam nesto bio impresioniran. Bez obzira na to, idi da vidiš

Danas prosao kroz kruzni tok na izlasku iz cuprije, vidim uradjen knez lazar na sred kruznog, mnogo dobro izgleda.

Danas, lik na kruznom kod krsta na ulazu u kragujevac, upalio sva cetiri i zaustavio auto ispred samog ulaska u kruzni, tacnije ispred bele linije, jednu traku blokirao, druga je slobodna.. Izasao on iz kola i otisao kod drugara koji je bio tu u blizini.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Mali ti andric grad, nama trebalo vise pesaka od pristaništa do mosta, nego da obiđemo andric grad

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 3545
  • 3546
  • 3547
  • 3548
  • 3549
  • 3583
NBA

Pozdrav ljudi, Sry sto ovako ulecem, trazimo clan[…]

Fudbal

Tuga.. mlad covek.. :(