Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Valderama
Počinili čin koji je u suprotnosti sa jučerašnjom odlukom policije o zabrani okupljanja pristalica SPC na Cetinju. Okupilo se njih osmoro u crkvi, mo'š misliti vandalizma i izgredništva. :roll: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
By Valderama
Danas "Politika" slavi svoj 116. rođendan. :happy-smileyinthebox:

Laki čitaš li još uvek "Nedeljnik"?

Šta se od dnevne štampe najviše čita u Republici Srpskoj?

"Korona virus" prevalio hiljade i hiljade kilometara došunjavši se sa Dalekog istoka u Evropu, prvi oboleli evidentirani u Parizu i Bordou. :confusion-helpsos:
Korisnikov avatar
By Zex88
Slika

Hahahha,bijela predstavlja neutralnost Belgije.. :lol:
Korisnikov avatar
By Zex88
:?
Korisnikov avatar
By Lucky
Valderama napisao: Sub Jan 25, 2020 10:52 am Danas "Politika" slavi svoj 116. rođendan. :happy-smileyinthebox:

"Korona virus" prevalio hiljade i hiljade kilometara došunjavši se sa Dalekog istoka u Evropu, prvi oboleli evidentirani u Parizu i Bordou. :confusion-helpsos:
Citam samo kolumne, neke zanimljive intervjue... dnevnu politiku pratim uglavnom preko naslova :D
Sta znam, moj jedini dodir sa stampanim novinama je ponekada uz kafu u kaficu i rekao bih da se najvise citaju lokalni Glas Srpske i Nezavisne novine, a od prekodrinskih bih rekao da najvise idu Blic i Novosti. Moje posljednje novine koje sam redovno kupovao je bio pokojni Sport, jos prije 10+ godina.
Korisnikov avatar
By Valderama
Lucky napisao: Sub Jan 25, 2020 2:42 pm
Valderama napisao: Sub Jan 25, 2020 10:52 am Danas "Politika" slavi svoj 116. rođendan. :happy-smileyinthebox:

Citam samo kolumne, neke zanimljive intervjue... dnevnu politiku pratim uglavnom preko naslova :D
Sta znam, moj jedini dodir sa stampanim novinama je ponekada uz kafu u kaficu i rekao bih da se najvise citaju lokalni Glas Srpske i Nezavisne novine, a od prekodrinskih bih rekao da najvise idu Blic i Novosti. Moje posljednje novine koje sam redovno kupovao je bio pokojni Sport, jos prije 10+ godina.
Čim je Aca Lukas 2015. kupio "Sport", to nije moglo na dobro izaći. :D
Korisnikov avatar
By rudonja
Nivo sprdnje kojim je izlozena crnogorska policija je bas bas zavidan,

Omladina se ne boji.

Pedja Vukic, pokoj mu dusi. Valderama, cetinjski manastir i porta su bili krcati. Ja na IG pratim malog Vladislava Dajkovica, dosta relevante info deli.
  • 1
  • 3449
  • 3450
  • 3451
  • 3452
  • 3453
  • 3459
Reprezentacija Srbije

Kokoskov je pricao puno nakon utakmice, zastitio i[…]