Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Trg Cire Milekica, gradski park, Kralja Petra, Zitni Trg, Trg Svetog Stefana, TC zlatni jelen FENOMENALNO okiceni! Slika
Ja iskreno ne pamtim kad je bilo ovako lepo i ovoliko novina
Klizaliste je otvoreno na trgu 17.12 predstavom na ledu, otvorila ga je mala gradonacelnica Iskra Gligoric i zamenik gradonacelnika Ceca Milovanovic. Novina je sto klizaliste sad ima nekoliko krakova koji ulaze u park
Manifestacija magicni trg pocinje 25.12 na katolicki bozic i traje do 07.01, ove godine ce biti oko 30 izlagaca koji ce na trgu na svojim standovima da prodaju sve i svasta

Jos ja sinoc idem da slikam i shvatim da i nije bas lako biti fotograf, slike ni na sta ne lice SlikaSlika

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
skeske napisao:Sta se obiljezava?
Borba protiv Mila.. I zakona gde se pokušava oduzeti imovina spc i dati cpc..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja
Kako me ova priča o "Malom Šengenu" podseća na ono iz Vrućeg vetra, kad Čkalja objašnjava unuku šta je iluzija pa kaže da je to kad očekuješ bicikl a dobiješ jabuke, neprskane doduše :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Pavac napisao:Trg Cire Milekica, gradski park, Kralja Petra, Zitni Trg, Trg Svetog Stefana, TC zlatni jelen FENOMENALNO okiceni! Slika
Ja iskreno ne pamtim kad je bilo ovako lepo i ovoliko novina
Klizaliste je otvoreno na trgu 17.12 predstavom na ledu, otvorila ga je mala gradonacelnica Iskra Gligoric i zamenik gradonacelnika Ceca Milovanovic. Novina je sto klizaliste sad ima nekoliko krakova koji ulaze u park
Manifestacija magicni trg pocinje 25.12 na katolicki bozic i traje do 07.01, ove godine ce biti oko 30 izlagaca koji ce na trgu na svojim standovima da prodaju sve i svasta

Jos ja sinoc idem da slikam i shvatim da i nije bas lako biti fotograf, slike ni na sta ne lice SlikaSlika

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Jos par slika sa neta... jos ja uhvatih u kadru ,,dvojku" na stanici na par metara od ovog medjeda.. bus u novogisnjim nalepnicama prolazi pored sjajno okicenog centra.. steta sto je slika ispala lose u 3 lepe SlikaSlikaSlikaSlika

Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Gledam ova desavanja oko blizanaca i stomak me boli... SNS Zvrzda, SNS Partizan...kako neko moze da se raduje bilo kakvim pobedama takvih klubova!? Ja sam svoje navijanje 'zaledio' a verovatno cu i zauvek prestati da gledam tu farsu... Preti se ljudima koji suprotno misle, na Pertizanovim tekmama su cak i prebijali ljude...a koliko vidim i na Zvezdinim ce......i to je onda kao sport!? Neka hvala-radije cu gledati serije i filmove nego ovakvo nezapamceno jednoumlje-ovako ni za vreme Milosevica nije bilo! Treba ugasiti zle blizance jer su oni ugasili sve manje klubove po Srbiji!

Sve je Duci u pravu u vezi ' sporta' ...sve!
Korisnikov avatar
By MileBL
Sta ti je tu dobro, ovi sto su glasali za Skoru u drugom krugu glasace za Kolindu

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Kolinda je manje rigidna i sirova od tvrdokornog ustaše Miroslava. Uz to treba se nadati čudu i pobedi Milanovića u drugom krugu.
Korisnikov avatar
By MileBL
Nadam se i ja, ali veliki je broj nacionalista tamo u HR koji su disciplinovano biracko tijelo, zatim Hrvati iz Bih sto mahom glasaju za Hdz...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

• 1
  • 3425
  • 3426
  • 3427
  • 3428
  • 3429
  • 3548
Fudbal

Ili nameštaljka ili zapinjanje kako bi ciga[…]

NBA

Zex, nemoj biti hejter, red je da Lebron uzme prst[…]