Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja sam batalio u osmom osnovne kad sam na Kopu sjebao koleno jer se skija pri padu nije otkačila, a inače je pad bio takav da sigurno ne bi bilo posledica da se otkačila. Ništa strašno, solidna bol i oteklo koleno kao zglob na basketu kad otekne i posle nedelju dana si kao nov (naravno u tim godinama, ne u ovim sad) ali ja ipak nikad više nisam skijao. Naučio sam poprilično lako i brzo ali sam pre toga godinama vozio rolere izuzetno dobro.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Voleo bih da znam da skijam, ali sada me previše odbija cena svega toga. Oprema, ski pas, smestaj. Da se ne lazemo, previse je novca.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ivan sto drzi burek forum i jos neka dvojica, otvorili burger restoran. Pisem da pogledate cene koje su nerealne. Za ove pare mozete da nađete komplet rucak bez ikakvih para. Najjaca fora sto se pravda na tviteru da su ovo normalne cene :D

http://burgos.rs/img/cene-burgera-2.png

Ovo sa slike smo platili 1000-1100din. Plus lepinja i pice
Slika

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Te novotarije gde ti oni u pljesku stave šta oni hoće mogu nekim šatro urbanim građanoidima da prodaju, meni vala jok, ja ću punjenu u Vanesi za 250 kinti.
Korisnikov avatar
By Pavac
Izgleda da pocinje nova sezona prvog servisa! Jos zzimere da vrate i top

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ja bas zadnja tri dana gledam Prvi servis, inace ga ranije nisam gledao. Ubijam vreme uz obrok ili pre spavanja.
  • 1
  • 3424
  • 3425
  • 3426
  • 3427
  • 3428
  • 3561
Svaštara

DS mi nikad nešto nije bil preterano blis[…]

ABA fantasy

Znači, informacija od prije par dana da je Cobbs m[…]

Fudbal