Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja i zaboravio da si tamo Janisa ne dajem ni za brdo karamela..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
U Mirijevu potpisuju peticiju za izgradnju jos jedne osnovne skole, navodno sadasnje 2 su malo
U jednu upisano ove godine 11 odeljenja prvaka, u drugu 7
Pa normalno da ima dece kad Pirot Vranje i ekipa dolaze u sleperima svakodevno u pm!
Da se razumemo, nemam ja nista protiv nikog, i ja sam dodjos u svom rodnom gradu a kamo li u Beogradu ali je PROVERENO da su juznjaci DIVLJI narod, ali divlji. Nek se ne uvredi niko ali onu nekulturu i ponasanje koje gledam svakodnevno skoro nikad u zivotu nisam video

Moja gazdarica stana je iz Pirota.. trebam poceti pisati sve odvale koje je ona rekla za ovih godinu i jace..

Inace, kakve su bile vase osnovne, jake, teske, elitne, sa mnogo dece? Moja osnovna je bila navodno najteza ali nije bila u elitnom fazonu, secam se tacno brojke o razredima na kraju 8. razreda. Imali smo 4 odeljenja, 8-1 20 ucenika, 8-2 20, 8-3 14, 8-4 11

Malo :/

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sto se tice pozicije kamere,uopste nije tacno ono sto je arena pisala da se nije stiglo sa renoviranjem, nego je mesto gde je bila kamera,tacnije novinarska loza izbacena i stavljene su tribine i onda se evroliga žalila sto je kamera mnogo visoko i onda su uradili skelu kako bi je vratili na staro mesto. Kakvi genijalci, samo vise vesic nigde da ne ulazi
Slika

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Da se nadovozem, u pioniru i dalje pretoplo, znaci ventilacija o kojoj se dosta pricalo, nije renovirana kako treba i plus ova crvena boja, a pionir je uvek bio plav. Plus i ova prica da je prosiren kapacitet
G.V.

Korisnikov avatar
By Zex88
Pa crvena boja jer smo sami mi ostali u Pioniru

Kakvi su semafori?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Ono sto sam malo video preko tv-a, to je da ima ekran sa grbovima klubova

Korisnikov avatar
By milanezija
Aircondition nepostojeci

Ima jos semafor slican samo bez grbovaSlika
Korisnikov avatar
By BogdanB
Sad bas pokazali semafor na tv-u ali milanezija preduhitrio

Korisnikov avatar
By Peja
Pavac napisao: Pon Okt 21, 2019 7:30 pm U Mirijevu potpisuju peticiju za izgradnju jos jedne osnovne skole, navodno sadasnje 2 su malo
U jednu upisano ove godine 11 odeljenja prvaka, u drugu 7
Pa normalno da ima dece kad Pirot Vranje i ekipa dolaze u sleperima svakodevno u pm!
Da se razumemo, nemam ja nista protiv nikog, i ja sam dodjos u svom rodnom gradu a kamo li u Beogradu ali je PROVERENO da su juznjaci DIVLJI narod, ali divlji. Nek se ne uvredi niko ali onu nekulturu i ponasanje koje gledam svakodnevno skoro nikad u zivotu nisam video

Moja gazdarica stana je iz Pirota.. trebam poceti pisati sve odvale koje je ona rekla za ovih godinu i jace..

Inace, kakve su bile vase osnovne, jake, teske, elitne, sa mnogo dece? Moja osnovna je bila navodno najteza ali nije bila u elitnom fazonu, secam se tacno brojke o razredima na kraju 8. razreda. Imali smo 4 odeljenja, 8-1 20 ucenika, 8-2 20, 8-3 14, 8-4 11

Malo :/

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Čekamo :D
  • 1
  • 3399
  • 3400
  • 3401
  • 3402
  • 3403
  • 3411
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]