Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
Tuzno je sto je ovo tacno. Samo sto su ti "Hrvati" zapravo Jugosloveni a ostali su pevali Lili Marlen i bacali cveće
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Valderama napisao:Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je da je hrvatski narod, srazmerno broju stanovnika, najviše doprineo antifašističkoj borbi u Evropi.

Ona je na obeležavanju 80. godišnjice početka Drugog svetskog rrata u Varšavi rekla da je u antifašističkoj borbi učestvovalo više od pola miliona Hrvata.

----------------------------------------------------------------------

:laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rofl:
Ko o cemu, k.... o postenju

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Nabasao sam na Kupindu na knjigu "Dva veka zajedno" od Solženjicina! :drool: Obrađuju se kompleksni odnosi Jevreja i Rusa u 19. i 20. veku. Godinama tražim ovo dvotomno delo, problem je što čovek traži neverovatnih 15 000 dinara. :doh: Pokušao sam da ga iscimam da smanji na 10 000, on - ni da čuje! :angry-banghead:

Ne znam šta da radim, premnogo mi je 15 000 za knjigu? :think:
Korisnikov avatar
By Pavac
Ponudi nesto u zamjenu

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Uz naravno tvoju doplatu
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nudis mi mesto moderatora na forumu,garant ce da pristane ili da mu placas pink paket

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
valjda će se sveprisutnost ogavnog i iritantnog Sarape sada malo redukovati a sa njim otići i njegovi mračni kafanski geostratezi, slavski analitičari, stadionska inteligencija...

šta bi Dušici da ode sa mirne državne barke, ko bi rekao da ona ima tu dozu egzibicionizma, tu dozu avanturističkog duha i hrabrosti da ode na prokazani Pink? :think:
  • 1
  • 3382
  • 3383
  • 3384
  • 3385
  • 3386
  • 3609
KK Crvena zvezda 2020/2021

Volden igra dosta losije kod Radonjica, skroz je v[…]

KK Partizan 2020/2021

Haahahahah, toliko reklamirao skolu jezika u zoni […]

ABA fantasy