Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
Tuzno je sto je ovo tacno. Samo sto su ti "Hrvati" zapravo Jugosloveni a ostali su pevali Lili Marlen i bacali cveće
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Valderama napisao:Hrvatska predsednica Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je da je hrvatski narod, srazmerno broju stanovnika, najviše doprineo antifašističkoj borbi u Evropi.

Ona je na obeležavanju 80. godišnjice početka Drugog svetskog rrata u Varšavi rekla da je u antifašističkoj borbi učestvovalo više od pola miliona Hrvata.

----------------------------------------------------------------------

:laughing-rofl: :laughing-rofl: :laughing-rofl:
Ko o cemu, k.... o postenju

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Nabasao sam na Kupindu na knjigu "Dva veka zajedno" od Solženjicina! :drool: Obrađuju se kompleksni odnosi Jevreja i Rusa u 19. i 20. veku. Godinama tražim ovo dvotomno delo, problem je što čovek traži neverovatnih 15 000 dinara. :doh: Pokušao sam da ga iscimam da smanji na 10 000, on - ni da čuje! :angry-banghead:

Ne znam šta da radim, premnogo mi je 15 000 za knjigu? :think:
Korisnikov avatar
By Pavac
Ponudi nesto u zamjenu

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Uz naravno tvoju doplatu
Korisnikov avatar
By Valderama
pokušaću na taj način nešto da iskombinujem. Pitao me je da li imam "Život čoveka na Balkanu" od Stanislava Krakova, odgovorih mu da nemam (slagao sam jer mi se ne rastaje od te knjige koju sam jedva nabavio). Ponudiću mu neke druge, možda pristane.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nudis mi mesto moderatora na forumu,garant ce da pristane ili da mu placas pink paket

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
valjda će se sveprisutnost ogavnog i iritantnog Sarape sada malo redukovati a sa njim otići i njegovi mračni kafanski geostratezi, slavski analitičari, stadionska inteligencija...

šta bi Dušici da ode sa mirne državne barke, ko bi rekao da ona ima tu dozu egzibicionizma, tu dozu avanturističkog duha i hrabrosti da ode na prokazani Pink? :think:
  • 1
  • 3382
  • 3383
  • 3384
  • 3385
  • 3386
  • 3390
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]

Svaštara