Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ala se picnuo u zatvoru

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Sta se desava sa voditeljkama na rtsu, prvo jedna u jutarnjem kaze da je partizan igrao nerešeno, a druga na dnevniku u vezi ove saobracajne nesrece da se desila 1992. Godine, a ne da je vozac koji je izazvao to godište

Korisnikov avatar
By BogdanB
Kazu kao pojacana kontrola saobraćaja na maksimumu, a ja za ovih 20 dana nisam nista video, niti u mom gradu gde svaki dan vozim biciklu, niti do surdulice kada sam isao i vratio se, nijednog presretaca nisam video. Posle putovanje do zlatibora i nazad koje je izaslo na malo preko 600km, samo jednu patrolu u cacku video i pre neki dan ibarskom do crne reke, sve ukupno skoro 400km, samo jedan radar u zoni skole u nekom malom naseljenom mestu

Korisnikov avatar
By BBBbbb
BogdanB napisao: Pet Avg 09, 2019 3:45 pm Kazu kao pojacana kontrola saobraćaja na maksimumu, a ja za ovih 20 dana nisam nista video, niti u mom gradu gde svaki dan vozim biciklu, niti do surdulice kada sam isao i vratio se, nijednog presretaca nisam video. Posle putovanje do zlatibora i nazad koje je izaslo na malo preko 600km, samo jednu patrolu u cacku video i pre neki dan ibarskom do crne reke, sve ukupno skoro 400km, samo jedan radar u zoni skole u nekom malom naseljenom mestu

Sezona odmora, pa hvataju strance na autoputu, uglavnom SU-BG relacija.
Korisnikov avatar
By Valderama
Vizuelno osveženi forum izgleda impresivno, svaka čast! :clap:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Gde si ti ,zabrinuo sam se, nema nikoga da pise sta se desava na pinku, hepiju

Korisnikov avatar
By The Answer
Nije bilo neta tamo ili? Ali vidim da si odmah po povratku u staroj formi što se štancovanja postova tiče.
Korisnikov avatar
By Lucky
Kad smo ponovo kod novog izgleda foruma, meni i dalje veoma nedostaje obavjestenje o neprocitanom postu na pocetnoj strani foruma. Dok Lika to ne rijesi mislim da cu skoro iskljucivo pristupati forumu preko Tapatalka.
  • 1
  • 3363
  • 3364
  • 3365
  • 3366
  • 3367
  • 3424

Cica Gurovic prebio cerku i zenu Послато са Redmi[…]

Rukomet

Ništa od polufinala ali daj bar kvalifikaci[…]

ABA fantasy

Kad istrazis malo bolje Obilicev minuli rad s[…]