Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB

Ako treba nekom vasem, kazite

Inace, najavili da poskupljuje putarina

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer

Već sam im jebo mater za putarine

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Kako je samo Teofil Pančić izdominirao u večerašnjem "Utisku nedelje"! :drool: 8-)

Korisnikov avatar
By milanezija

Konacno gleda ono sto treba :dance: :dance: :dance:

P.s. slazem se

Korisnikov avatar
By Valderama

Volim ja da slušam Teofila (prilično je duhovit, autentičan, intelektualno samosvojan) iako smatram da mu fali malo nacionalnog naboja u sagledavanju sveta oko sebe. :D

Korisnikov avatar
By Zex88

I malo higijene..

Inače, juče dok sam šetao Zemunom naletim na Anđusa sa vrhunskom ribom ispija pićence..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Meni je naša himna ok.

Nemam nikakav specijalan stav prema njoj u smislu da mi nešto smeta kod nje (naprotiv, volim je), ili da bi nešto posebno trebalo menjati u liričko-poetičko-melodičkom smislu.

Kapiram i to da tekst može zasmetati ateistima, ali jebiga, tako je, pa je tako...

Nekako je Bog zaista folklorno/tradicionalan lik u istoriji srpskog naroda već zavidan broj vekova, da bi mi bila šteta požaliti se na njegovo pominjanje u himni. Verovatno ima milijardu sličnih slučajeva širom sveta i mislim da u tom smislu nismo posebni, ili mnogo drugačiji od ostalih. Kako li to izgleda u onim državama zasnovanim na religiji, ne bih ni da započinjem... :mrgreen:

U svakom slučaju, znam je celu napamet, ali nisam bio nikada toliko zaludan da stavim tekst pred sebe i štrebam je napamet. :lol:

Valjda je i bolje što mi je prilikom slušanja u raznim svečano-sportskim prilikama prirodno legla u glavu, nego da sam je bubao iz ispisanog teksta ispred sebe. 8-)

Korisnikov avatar
By Valderama

Kakav je ovaj film o Černobilju o kome svi živi pričaju? Nisam ga odgledao.

• 1
  • 3342
  • 3343
  • 3344
  • 3345
  • 3346
  • 3407
ABA fantasy

Gagulatori ubacili preko 100 poena na vrućem gosto[…]

Imao sam utisak da će Nenadić da slomi sebi nogu k[…]

Svaštara

https://www.alo.rs/resources/images/0000/116/493/[…]