Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Yopitsch-Kurz
Gale napisao:DaHouse

Eeeee, ovde postoji i opcija "protivnici", kako će slatko rodela da uleti u tu grupu...

Bas sam to hteo da primetim, a i da vidim ko ce prvi da se upise na Opomenuti i kaznjeni
Korisnikov avatar
By Karaburac
hahahahahaha nisam ni primetio da moze da se doda protivnik :).
Sta bi to trebalo da mu znaci?
Korisnikov avatar
By Lika
Karaburac napisao:hahahahahaha nisam ni primetio da moze da se doda protivnik :).
Sta bi to trebalo da mu znaci?
To ti je kad nađeš nekog limitiranog, pa ga dodaš tamo :text-banplz:
Korisnikov avatar
By Yopitsch-Kurz
Likane, sto avatar mora da bude 120 sa 120, sad ne mogu da se opravim preko imageshack, moram da trazim novi sajt za upload slika :angry-argument: :angry-argument:
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Gde ste forumasi?Pozdrav iz Sapca.Kao glavni skatu mogu da kazem da je forum OK.Trenutno je malo cudno,ali je ok.Malo mi je cudno da je nase ime i nasa slika sa desne,a ne leve strane ali dobro.
Korisnikov avatar
By Lika
Yopitsch-Kurz napisao:Likane, sto avatar mora da bude 120 sa 120, sad ne mogu da se opravim preko imageshack, moram da trazim novi sajt za upload slika :angry-argument: :angry-argument:
To su max. dimenzije, mogu da budu i manje.
Za avatar možeš napraviti upload i sa svog kompa, ne treba ni imageshack i slični. Pogledaću u opcijama da se omogući i da se može linkati.

EDIT: podesio sam ;)
Korisnikov avatar
By Yopitsch-Kurz
OndaK mora da sam uber limitiran jer i dalje ne mogu da stavim Miletu Lisicu

I da zvanicno postavim saopstenje - prvi koji sakupi 1000+ postova na novom forumu kao poklon dobija LCD televizor
Korisnikov avatar
By Gale
....koji plaćaju Lika i Sale

:))))
Korisnikov avatar
By Lika
Gale napisao:....koji plaćaju Lika i Sale

:))))
Recite samo koji ekran, da vam ne kupujemo premaleni. :text-feedback:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Idemooo 8-)

Je l' moze da se stavi na forumu,ustvari vi da promenite da informacije o clanu budu sa leve strane,a poruke da budu na desnoj? Samo da se rotira.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 3421
Reprezentacija Srbije

Svidja mi se ovo sa mladim snagama.. Sto se tice[…]

ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tren[…]

Uradio sam video Nikole Djurisica(2004) sa ABA U19[…]

NBA