Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
Samo Sabac Srbiju spasava.. :)

Nikad nisam bio u tvom kraju..Moram jednom da vidim grad.. Trebao sam za vreme poplava(nije bas za gledanje momenat),ali smo zavrsili u Mitrovici..
Korisnikov avatar
By Valderama
Na današnji dan - od Lisabona do Urala - 1941. u Crnoj Gori podignut najveći opštenarodni ustanak protiv fašizma na tlu pokorene Evrope. :clap: Svi su bili u istoj misiji, i budući četnici (Pavle Đurišić...) i budući komunisti (Peko Dapčević, Milovan Đilas...). :clap:
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
U Sapcu je sve gore i gore stanje, narod pukupljen sa sela, nema ko da radi na njivi, opustosilia su sela i na 10 km od Sapca, svi presli da rade u Jazaki. Neke ulice na periferiji nemaju asfalt, ali se ponovo asfaltiraju ulice u sirom kradskom jezgru. Nekoliko vikenda vec ne mozes da nadjes slobodan taksi. Halu Zorku uzela AIK banka, a teren gde Livade igraju pod sporom, ne zna se ciji je, trava pola metra.

Ali vazno je da je skupljeno 30 opakih mladica da pljuju Djilasa i obrnuto 30 zaludnih da pljuju SNS.
Korisnikov avatar
By milanezija
Grad nema pravo da isplati toliki novac AIK Banki... druga je stvar kako su zbog Mikoja dosli u posed iste
Korisnikov avatar
By Valderama
Čudi me da je Mačva - i Šabac kao njen administrativni, finansijski i kulturni centar- toliko zapuštena? Uvek sam tu regiju percipirao kao prosperitetnu.
Korisnikov avatar
By milanezija
Ko je bre zapusten? Jel vi stvarno verujete Obilicu koji kuka na teren sipurskih livada...

Shvatite da se Sapcu duguje (ako ne gresim) 30 miliona evra od strane drzave. U takvim okolnostima grad izgleda fenomenalno. Sredjeno je nekoliko centralnih gradskih ulica, radi se i po periferiji. Sad je zavrsena neka ulica koja jedno 30 godina nije sredjivana, garantujem.
Korisnikov avatar
By Pavac
Slobodan taksi...

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By Zex88
Meni govori da ako nema slobodnog mesta u taksiju da grad živi odlično..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Pavac
Meni je uvek bilo cudno kad se ljudi voze taksijem.. pa majku mu, imas noge, ako te mrzi koristi gradski prevoz.. ok mi je taxi u odredjenim situacijama al znam i za primere gde se ljudi par puta dnevno voze taksijem

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By BogdanB
Veci je komfor nego u autobusu, logicno :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
  • 1
  • 3357
  • 3358
  • 3359
  • 3360
  • 3361
  • 3401