Fitness i Bodybuilding

Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
rudonja
Administrator
Administrator
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 10:11 am
    Windows 7 Chrome
Status: OffLine

Re: Fitness i Bodybuilding

Postod rudonja » Pet Nov 11, 2016 10:00 am

Iskreno, ja nemam uslova da drzim rigorozan rezim, sem sto sokove i gazirano ne pijem godinama. Pre godinu dana sam ucio nenormalno (po 8-9 sati dnevno) i kada udjes u sedmi sat telo trazi energiju i samo slatkis pomogne i nista drugo, gutao sam Jafu kao besan.

U smislu samog treninga, ja svaki dan imam neku aktivnost jer sam tako vaspitan, ali stagniram i toga sam svestan. Ako Bog da pa da to promenim, trebalo bi da promenim posao pa da radim za ozbiljnije pare pa se nadam da cu moci sebi priustiti i ozbiljniju hranu.

Ali neki trikovi u zivotu su vecni. Gde god mogu idem uz stepenice po 2 stepenika, sto je bolje od svakog iskoraka za cele noge, a mislim i donja ledja.

Plenk je obaveza za sve koji sede po kancelarijama ili voze satima.
Pri moru uprav srpskih strana,
u pržinah pusta žala
leži Troja ukopana,
od grčkoga ognja pala

///////////////////////////////////////////////////////

CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pon Jun 29, 2015 4:37 pm
    Windows 7 Firefox
Status: OnLine

Postod skeske » Pet Nov 11, 2016 1:30 pm

Mislim da koncepcija treninga nije toliko ni bitna. Svakom odgovara nesto drugo, pa zato ove treninge za masu i definiciju sto se promovisu mozes okaciti macku o rep. Licno malo pretjerujem sa vremenom treninga, mozda i sa brojem serija, ali takav sam, kad se zahuktam nema stajanja :) .

Karaburc, da sam na tvom mjestu trenirao bih 2 puta sedmicno, komplet tijelo, samo osnovne vjezbe (npr prvi dan: mrtvo dizanje, benc press, potisak sa z sipkom za triceps, jednorucno veslanje u preklonu, trbusnjaci... drugi dan: vojni pres, cucnjevi, pregib sa bucicama ili z sipkom na klupi, zgibovi, trbusnjaci). Mislim da ne oduzima puno vremena a korisno je i te kako.

Korisnikov avatar
Karaburac
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 1:45 am
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Aquarius

Postod Karaburac » Ned Nov 13, 2016 7:46 pm

A brate jeste toda nije puno vremena, ali pazi kako su meni rasporedjene obaveze. Na poslu sam od 12 do 20h, treba mi sat vremena do posla i sat vremena nazad kuci, dakle od 11 do 21h sam na ovaj ili onaj nacin vezan za posao. Ukoliko odvojim dva sata da se vidim sa ribom ode ceo dan.

Hocu da se nateram nekako da pocnem ujutru da treniram, jer mi je uvece zaista misaona imenica, ali da ti iskreno kazem ne ide mi bas. Navikao sam da vezbam popodne i to je to, ujutru zaista ne funkcionisem.

Nisam ja nikad ni isao u teretanu, obicno treniram kod kuce (zgibovi, sklekovi, cucnjevi i rad sa podesivim bucicama). Sve mi je tu u sobi, samo se treba naterati.
I kad ne budes prvi ti...

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    Windows 10 Spartan
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Ned Nov 13, 2016 10:50 pm

Karaburac napisao:A brate jeste toda nije puno vremena, ali pazi kako su meni rasporedjene obaveze. Na poslu sam od 12 do 20h, treba mi sat vremena do posla i sat vremena nazad kuci, dakle od 11 do 21h sam na ovaj ili onaj nacin vezan za posao. Ukoliko odvojim dva sata da se vidim sa ribom ode ceo dan.

Hocu da se nateram nekako da pocnem ujutru da treniram, jer mi je uvece zaista misaona imenica, ali da ti iskreno kazem ne ide mi bas. Navikao sam da vezbam popodne i to je to, ujutru zaista ne funkcionisem.

Nisam ja nikad ni isao u teretanu, obicno treniram kod kuce (zgibovi, sklekovi, cucnjevi i rad sa podesivim bucicama). Sve mi je tu u sobi, samo se treba naterati.

Tesko tebi imas najgore radno vreme. Mene su mrzeli ti dani na faksu kada sam imao medjusmene. Sta mi vredi kad pocinju predavanja u 12, kad je jutro izgubljeno u snu.Nemam vremena ni za sta pre predavanja, a posle predavanja kad me izmore samo sam za krevet.
Verovatno tako i ti ujutru spavas, uvece spavas i to je to.
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 7 Firefox

Postod skeske » Ned Nov 13, 2016 11:09 pm

Ja nerijetko treniram u 23h, 00:00, 1:00 poslije ponoci i sl, uopste ne gledam na vrijeme, ali opet, to sam ja, malo sam cudan haha :D

Korisnikov avatar
Karaburac
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 1:45 am
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Aquarius

Postod Karaburac » Pon Nov 14, 2016 9:34 am

Brate sa ribom se vidim uglavnom posle posla, stvarno ne mogu nista da dizem posle 2 sata seksa. Mozda ti mozes i svaka ti cast na tome, ali ja budem iscedjen ko limun. Sad cu da opalim neki kraci trening pre posla, cvrsto sam resio :)
I kad ne budes prvi ti...

Korisnikov avatar
BBBbbb
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 11:51 pm
    Windows XP Chrome

Re: RE: Re: Fitness i Bodybuilding

Postod BBBbbb » Pon Nov 14, 2016 10:47 am

Karaburac napisao:posle 2 sata seksa.

Nije ti pubertet da se jurite celu noc po krevetu.
Pa sta radis 2h svaki dan jezik ti otpao.
PODFORUM ZA TRANSRODNE/TRANSRIĐE OSOBE!!!
STOP NASILJU I NETOLERANCIJI

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 7 Firefox

Postod skeske » Pon Nov 14, 2016 11:13 am

Svaka cast tebi ako mozes guslati 2 sata svaki dan :D . Da budemo iskreni to i nije tako los kardio, nije da ti treba vas previse treninga :D

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 7 Firefox

Postod skeske » Sre Nov 16, 2016 1:22 am

Koliko imam frku vratiti se u pravi trenazni proces. U avgustu sam napravio pauzu i jos ne radim punom parom :( . Valja uzeti neke droge, ne ide ovako :D
(neko sad jebe a ja budala rukam zeljezo)

Korisnikov avatar
rudonja
Administrator
Administrator
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 10:11 am
    Windows 7 Chrome

Re: RE: Re: Fitness i Bodybuilding

Postod rudonja » Sre Nov 16, 2016 2:40 pm

BBBbbb napisao:
Karaburac napisao:posle 2 sata seksa.

Nije ti pubertet da se jurite celu noc po krevetu.
Pa sta radis 2h svaki dan jezik ti otpao.

Tema je upravo postala zanimljiva. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pri moru uprav srpskih strana,
u pržinah pusta žala
leži Troja ukopana,
od grčkoga ognja pala

///////////////////////////////////////////////////////

CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Povratak na “Razno”