Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Kako se slavila titula u fudbalu u sezoni 16/17 uz ovo.. SlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Vincent Vega napisao: Sub Dec 14, 2019 4:55 pm Puna podrška za Milaneziju, The Answera i Korta koji opstaju na barikadama!

Ovde je mračno, spusti svetlost na put.
[bbvideo=560,315][/bbvideo]

P.S. @Korto
Kad već pominješ, moja ekipa (nas 4 matora bilmeza) svake godine se skuplja 13.12. Slavimo proleće u decembru. To nam dođe kao slava :) .
Moje društvo tamo maligane slaže, truća glupe spike al' glavno da ne laže ;)

Tako bilo i sinoć...
Svaka cast! :clap: Zelim vam od srca da sto duze tako! Moja ekipa se na zalost raspala...rasula po svetu...i svasta nesto...i zato jos jednom-svaka cast kako opstajete tako dugo! Mnogo mi je drago kada u ova vremena cujem neku lepu pricu!

Da The Answer...jos jedna predrasuda tako svojstvena nasem mentalitetu...mentolskom. Jbt iz istog smo grada, kraja, ulice, zgrade...i sada se kao toliko mnogo razlikujemo bas zbog navijackog opredeljenja... :oops:

Inace ja vec dugo vise prakticno ne navijam ni za jedne ni za druge, a veliki sam Zvezdas bio...isao i na gostovanja jos u SFRJ...i u Zagreb i u Split...doduse i sa Grobarima iz kraja u Mostar kada su igrali protiv mislim Rendzersa... A sada bih iskreno voleo da propadnu blizanci, a da procvetaju lokalni klubovi umesto ovih mafijaskih udruzenja! Kao sto bih i generalno voleo da prodisu manja mesta na ustrb mog rodnog grada koji se pretvorio u monstruma i frankestajna... :|
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Onako bezveze udjoh na temu, da vidim sta ste se raspisali. Generalno mi malo nepregledan forum od update-a, pogotovu nedostatak “neprocitane od poslednje posete” il kako vec.

Pa leb ti jebem, kakve Dare i sl. Ste citavi? A ne kontam ni sto je to bolje od ovog sadasnjeg jala buba i sta vec.

Pretabana mafijaska kurva... mislim da nema pristojnijih reci koje bi je opisale.

A i brate to slusam metaliku, a onda Nothing else matters, to mi ne zvuci na slusanje metalike...
Korisnikov avatar
By Zex88
BBBbbb napisao:Onako bezveze udjoh na temu, da vidim sta ste se raspisali. Generalno mi malo nepregledan forum od update-a, pogotovu nedostatak “neprocitane od poslednje posete” il kako vec.

Pa leb ti jebem, kakve Dare i sl. Ste citavi? A ne kontam ni sto je to bolje od ovog sadasnjeg jala buba i sta vec.

Pretabana mafijaska kurva... mislim da nema pristojnijih reci koje bi je opisale.

A i brate to slusam metaliku, a onda Nothing else matters, to mi ne zvuci na slusanje metalike...
Samo Dimaš i ništa više Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Zex88 napisao:
BBBbbb napisao:Onako bezveze udjoh na temu, da vidim sta ste se raspisali. Generalno mi malo nepregledan forum od update-a, pogotovu nedostatak “neprocitane od poslednje posete” il kako vec.

Samo Dimaš i ništa više Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Ja ovo volim da poslusam SlikaSlika

Jos pre jedno mesec dana ovo cujem u nekom klubu.. i to neki remix.. sve gledam nesto mi poznato SlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Korto Malteze
BBBbbb napisao: Ned Dec 15, 2019 10:43 pm Onako bezveze udjoh na temu, da vidim sta ste se raspisali. Generalno mi malo nepregledan forum od update-a, pogotovu nedostatak “neprocitane od poslednje posete” il kako vec.

Prelistao sam prvih desetak stranica i naslusao se dobre muzike!

Meni je tuzno, obeshrabrujuce i pomalo zastrasujuce-kada vidim gde smo muzicki/kulturno bili pre tih 7-8 godina, a gde smo sada...ne smem ni da pomislim kuda idemo i na sta cemo liciti za koju godinu, ako se nesto ne promeni... :roll:
Korisnikov avatar
By Lucky
Vega, dobar ti ovaj Kralj Cacka nego naletih na odlican domaci bend koji gura muzicki stil koji polako izumire kod nas. Zovu se Texas Flood i ovo je obrada Dzonijevog hita koja mi je bolja od originala, a imaju i nekoliko fantasticnih svojih stvari.

• 1
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
Svaštara

Mene na negativan način fascinira odvratna moć[…]

Fudbal

Nikad Everton neće na zelenu granu, čak ni sa hari[…]

Reprezentacija Srbije

U pravu si, nisam se baš potrudio da pronađ[…]