Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Jedino ovaj muceni...ali i takav mi je dragoceniji od svih tih nesrećnih Dara, Jala, Buba i Truba....

[media] [/media]
Korisnikov avatar
By skeske
Pavac napisao: Čet Dec 12, 2019 2:16 pm

Mozda i najbolja pesma ikad SlikaSlikaSlikaSlika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Sta ti decko radis.....

U sustini, ja imam 34 trenutno, metal mi je u krvi odavno, ali nisam gadljiv ni na jedan zanr, rok, pank, stoner, rege, dnb, pa i zesce partije i sl. Mogu i narodnjaci, moze i dizel, cak gajim simpatije prema hc dizelu :D , pa rep, hip hop, psihodelik bla bla.... Ali ljudi, da li je realno da neko voli (mislim ok zajebancija, ali stvarno da voli) ove mongoloiduse? Sve lose ovog perioda u kom zivimo je objedinjeno i nekim Darama Bubamarama....
Korisnikov avatar
By skeske
Jedino ako se zezate sa ovim silikonjarama, u tom slucaju se izvinjavam sto sam se upecao :D
Evo jedne stoner psihodelije za ovaj sumorni dan
Korisnikov avatar
By Pavac
skeske napisao:
Pavac napisao: Čet Dec 12, 2019 2:16 pm

Mozda i najbolja pesma ikad SlikaSlikaSlikaSlika

Sta ti decko radis.....

U sustini, ja imam 34 trenutno, metal mi je u krvi odavno, ali nisam gadljiv ni na jedan zanr, rok, pank, stoner, rege, dnb, pa i zesce partije i sl. Mogu i narodnjaci, moze i dizel, cak gajim simpatije prema hc dizelu :D , pa rep, hip hop, psihodelik bla bla.... Ali ljudi, da li je realno da neko voli (mislim ok zajebancija, ali stvarno da voli) ove mongoloiduse? Sve lose ovog perioda u kom zivimo je objedinjeno i nekim Darama Bubamarama....
Jbg.. sta je tu je.. ja to slusam, volim i kraj. Mozda je i veci problem sto slusam stvari iz 2000- pa do skoro, ali ovo bas novo i ova proseravanja Jale Bube Senide iskreno ne mogu..
Volim i ja da poslusam metallicu, cock sparrer, deep purple.. i jos stosta ali nije mi uvek momenat za to..
Naprimer eto vi se zgrozavate na Daru, a drugari iz srednje i ribice s kojima sam tad bio su me smatrali alfa seljacinom Slika jer volim Baju da pustim s vremena na vreme..
U izlascima iskljucivo Dare i takve stvari, ne vidim sebe kako pijem uz Nothing else matters..

Uostalom, najvise slusam ono sto mi prija u tom momentu, mozda sam najtanji u repu, to baaas slabo pustam..

U to ime ..

Korisnikov avatar
By skeske
Ne vidim ni ja sebe da pijem uz Nothing else matters, nisam toliki derpe :D , ali se vidim da cugam uz Ride the lightning :D
U sustini, dosta sam omeksao, u dvadesetim sam bio ozbliljan death metalac, isao sam do tih granica da nisam zelio slusati ni jedan bend koji nema growl vokal. Priznajem da sam pretjerivao.
A kad si vec kod DPa, slusao sam ih sad u petak u Areni, propali su kao kurton, dosta je :)
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Puna podrška za Milaneziju, The Answera i Korta koji opstaju na barikadama!

Ovde je mračno, spusti svetlost na put.
[bbvideo=560,315][/bbvideo]

P.S. @Korto
Kad već pominješ, moja ekipa (nas 4 matora bilmeza) svake godine se skuplja 13.12. Slavimo proleće u decembru. To nam dođe kao slava :) .
Moje društvo tamo maligane slaže, truća glupe spike al' glavno da ne laže ;)

Tako bilo i sinoć...
  • 1
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
Svaštara

Večeras na RTS2 emitovan film "Zavešta[…]

Reprezentacija Srbije

A sta reci prvo glupo takmicenje , da smo danas ig[…]

Fitness i Bodybuilding