Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda
BogdanB napisao:Bas sam se obradovao za film dzoker, to je i moj omiljeni negativac, plus se i digla neka prasina u vezi tog filma i sve je išlo ka tome da se odusevim kada pogledam. Nisam hteo ni trejler da pogledam.
Malopre gledao film i mogu da kazem da nije ništa posebno, ne razumem ni ocenu 9 na imdb od 200000 ocenjenih.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Planiram da ga odgledam, ali nemam velika očekivanja...čitao sam neke kritike i imam osećaj da su se mnogo trudili da budu pametni i društveno kontroverzni za jedan film o liku iz stripa, kao i da Žoakin preglumljuje. Zanimljivo je da ocene kritike nisu neke (roten tomatos 68%, na metakritiku 59/100). Plus, svaka dobra kritika kaže otprilike isto ''više studija karaktera, nego film o superheroju i fantastičan Žoakin Finiks''...nemam pojma, sve mi više deluje da je studijo odradio odličan marketinški posao i da je odatle ocena 9 na imdb-u (nešto kao Black Panther s tim da je taj još politički podoban pa otud i dobre kritike).
Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao: Čet Okt 03, 2019 9:59 pm Jel prati neko ovu seriju sto ide na prvoj, Besa ?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Toliko ima dobrih stranih serija koje nemam vremena da gledam da nemam vremena da trošim na domaće koje su u najboljem slučaju ok.
Korisnikov avatar
By Pavac
Ja cesto volim da pogledam domace, narocito one lagane, sindjelici, vojna akademija itd.. gutaju se kao cipi cips i blago receno uz njih odmaram mozak

Korisnikov avatar
By Lucky
Konačno odgledao El Camino. Baš je lijepo vratiti se u specifičnu atmosferu iz serije mada verujem da je potpuno drugačiji utisak kod gledalaca koji nisu gledali istu sa posebnim žarom.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
J E B O T E
!!!

Kako je danas bila brutalna epizoda drzavnog, ja se ni nisam uspeo nasmejati koliko sam bio odusevljen... ej, Lambda letnji hit u Titelu 2019. godine

E da, Kragujevcani, jel ste obisli Boskica u kasarni?

• 1
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]

Svaštara