Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By djokonda

Pretpostavljam da je većina ovde fan Nolanove triologije o Betmenu...ja sam takođe bio fan prva dva, dok mi je treći deo (Batman Rising) bio sranje (prosto je previše plot holes). Skoro sam gledao, posle duže vremena, drugi deo (Dark Knight), koji je najhvaljeniji i iskreno malo mi je nejasno bilo šta me toliko (kao i većinu koja je gledala) oduševilo u tom filmu...nekako mi je i radnja i režija haotična. Nolanovi filmovi su mi generalno vrlo čudni...npr. Dunkerk, koji mi je na prvo gledanje bio onako...zbog nedostatka priče i razrađenih likova...na svako sledeće gledanje (ulovio sam ga još 2-3 puta na TV-u), bio mi je sve bolji i nekako mi je to što mi je smetalo u stvari postala vrlina filma (valjda sam se više skocentrisao na kameru i zvuk koji su bolesno dobri)...Interstellar mi je bio onako na prvo gledanje, a na svako sledeće sve veće i veće sranje, dok su mi Inception, Prestige i Memento odlični.

Planiram i što je skorije moguće da opet gledam Band of Brothers (to bi mi bilo 3 ili 4 put)...tom remek-delu treba se vratiti s vremena na vreme.

Korisnikov avatar
By Pavac

Piratebay- cernobilj- kad se skine skines prevod ubacis ga u folder sa serijom i otvoris epizodu ubacis prevod i to je to

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Pavac napisao:

Piratebay- cernobilj- kad se skine skines prevod ubacis ga u folder sa serijom i otvoris epizodu ubacis prevod i to je to

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

daj mi direktne linkove na pp

Korisnikov avatar
By BogdanB

Meni je dark knight brutalan, pogotovu drugi deo.
Voleo sam crtace o betmenu, kao i one stare filmove o njemu. Naravno, i igrice sam igrao :D
Ne znam sto, ali od svih super junaka, njega nesto obožavam, kao sto od negativaca volim dzokera

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda
BogdanB napisao:

Meni je dark knight brutalan, pogotovu drugi deo.
Voleo sam crtace o betmenu, kao i one stare filmove o njemu. Naravno, i igrice sam igrao :D
Ne znam sto, ali od svih super junaka, njega nesto obožavam, kao sto od negativaca volim dzokera

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Čak i onaj sa Klunijem, gde nosi kostim sa bradavicama? :)

Prva dva sa početka devedesetih, gde Majkl Kiton glumi Betmena, a koje je režirao Tim Barton meni su omiljeni...posebno mi je drugi dobar sa Mišel Fajfer i Deni DeVitom kao Pingvinom.

Korisnikov avatar
By Pavac
Trenutno zavrsavam drugu sezonu Hrvatske serije Bitange i princeze.. sta znam, zanimljiva je, polako je gledam a i vise zbog dosade i cekanja jeseni i novih epizoda drzavnog posla
Korisnikov avatar
By BBBbbb
The Answer napisao:Budimo realni, serija nije loša. Setih se Gazde Slika

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Ja Mileta gledam drugim ocima zbog te serije.
  • 1
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149
Ostali klubovi ABA lige

Da u pravu si Cerovina,Tanaskovic i mozda Brekic,[…]

ABA fantasy

66 od 5 Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapata[…]

dvostruki pobednik prosle sezone :whistle: Ej[…]

Fudbal