Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB

Zoran kulina - gari garo? :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

putuju Đinđić i Drašković Vukovim kolima na zajednički miting u Kragujevcu...još se nisu najbolje poznavali.

Slika

-------------------------------------------

Đinđić: Nisam, nažalost, čitao nijednu vašu knjigu, ali volim da vas gledam i slušam kada govorite na trgovima širom Srbije! Ne volim istoriju kao što je vi volite, a ni nacionalne mitove. Čitam Dekarta, Kanta, Hegela, donekle i Rusoa, a od savremenika Habermasa. To su mi najbliži filozofi! Briljatne su i Zenonove aporije, ono dokazivanje da Ahil nikada ne može ni stići ni prestići kornjaču...

Drašković: Molim vas, Ahilej, a ne Ahil! Ako je Ahilej Ahil, onda je Prometej Promet!

Zoran izvadi papirić iz džepa i to zapiše.

--------------------------------------------------------------

:obscene-smokingjoint: :obscene-smokingjoint: :obscene-smokingjoint:

Poslednja izmena od Valderama u Čet Maj 16, 2019 5:22 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By Valderama

čitam da je grupa KISS održala svoj poslednji koncert u Meksiku. :handgestures-salute: :handgestures-salute: :handgestures-salute:

Nikad nisam bio nešto preterano zagrejan za taj žanr i teški rok, ali ova njihova pesma mi je baš gotivna.

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=diKz9udywg4[/bbvideo]

mnogo je dobra! :bow-blue:

Korisnikov avatar
By BogdanB

Takodje, i meni se mnogo svidja, samo to i znam od njih :D

Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Poska napisao:

Све најбоље Корто, да водимо борбе и следеће сезоне у фантазију. :)

Hvala ti Poska!

Trebalo bi-upravo sam u fazi trazenja zivotnog prostora za neki nadam se duzi period...i nasam se da ce svo to cimanje biti gotovo do nove sezone, a onda da se ceramo ponovo! :)

Veliki pozdrav za tebe, a naravno i za ostale forumase, i da ste zivi, zdravi i nasmejani! :)

Korisnikov avatar
By djokonda

Kiss je rok bend...nisu oni hard rock ili ti teški rok. Carevi su oni mada ih nikada nešto nisam slušao...iako rok i slično slušam ceo život.

Korisnikov avatar
By Valderama

Ćiro Blažević :obscene-smokingjoint: se javno angažovao na podršci SDS-u (najjača srpska stranka u Hrvatskoj) u toku kampanje pred izbore za Evropski parlament. :mrgreen:

Hrvatski nacionalisti poludeli, i izbacili Blaževićevu umrlicu, sa najavom da će organiozovati i njegovu sahranu. Kao ožalošćene su naveli "Milorad Pupovac s članstvom SDS-a, Andrej Plenković (Anemični), Gordan Jandroković (Njonjo) itd". :D

Korisnikov avatar
By BogdanB

Jel ovo onaj deo sto se srusio pre? Ako jeste, neka se srusi ponovo Slika
Slika

Korisnikov avatar
By milanezija

Meni ovo na fotomontažu vuče. Nerealno da je neko toliko imbecilan

• 1
  • 3327
  • 3328
  • 3329