Meni Gordon pravi najveće probleme, ostali đene đene, nekad bljesnu nekad meh, čak je i Heris imao dobru utakmicu noćas, ovaj najnoviji što sam ga uzeo Graham isto ok... ali Gordon ni da mrdne.
Korisnikov avatar
By Lika
@augriaugri baš žešći peh sinoć, Stephen Curry slomio lijevu ruku. :(

Ovo su one situacije kad imaš zvijezdu koja donosi puno fantasy poena i onda ga izgubiš ne nekoliko mjeseci.
Imamo i još goru stvar kod @surda sa Aytonovih 25 utakmica kazne i Zionom na nekoliko mjeseci out, dva ključna fantasy igrača.

Onda se nađeš u situaciji da tražiš koji će igrač uskočiti, ali nikad nemaš toliko indeksa kao kod ovakvih igrača.
By surda
Plus sad GSW postaju kanta za napucavanje.
Mislim da ce sada definitivno da "tenkuju".

Umjesto da se mogu nadati da Green ima oko 20 indeksnih poena u prosjeku bice dobro ako dogura do 15.

No, nema predaje. Kosevi preko momaka iz KK Skugric se izuzetno tesko postizu. O cemu svjedoci dominantna #1 pozicija u broju blokada.
Plan je da krenemo podizati formu u drugoj polovini novembra.
Sve u cilju da se krene sa dominacijom sredinom decembra. :D
Kako je igrao mislio sam da ima 39, u poslednjoj je sam vukao SAS, nekoliko minuta je bilo čak i degutantno koliko su ga on i Lenard merili a preostala osmorica na parketu statirala.
By surda
The Answer napisao: Sre Nov 06, 2019 1:40 am Ostade mi Sabonis u timu, zaspao oko 23h, oni doneli odluku u ponoć i ja u pola 2 vidim 😠
To ti nije nikakav problem. Igrac koji ne udje u igru se ne racuna.

Moze biti jedino na kraju sezone ako ti fali mec za neku poziciju.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]

Klađenje