Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Pazi sad ovo zakopavanje.
Najgore od svega je što ja ovaj fantazi ustvari igram :oops: ! Slagao bih kad bih rekao da sam digao ruke. Ne, ja (relativno) redovno vršim izmene, doduše samo jednom nedeljno, pa mi se desi da imam povređene igrače, ali daleko od toga da ne pratim. Jednostavno sam glup.
I pomalo zanesenjak. Ne odustajem od trija Bogdan-Dario-Mario. Ali kako da propustim priliku da imam u timu (makar virtuelnom) takve talente?

@Gale
U vezi tvog beloruskog drugara Artjoma Parahovskog. Pa izgleda... onako... prilično zastrašujuće:
Slika
By surda
Vincent Vega napisao:Pazi sad ovo zakopavanje.
Najgore od svega je što ja ovaj fantazi ustvari igram :oops: ! Slagao bih kad bih rekao da sam digao ruke. Ne, ja (relativno) redovno vršim izmene, doduše samo jednom nedeljno, pa mi se desi da imam povređene igrače, ali daleko od toga da ne pratim. Jednostavno sam glup.
I pomalo zanesenjak. Ne odustajem od trija Bogdan-Dario-Mario. Ali kako da propustim priliku da imam u timu (makar virtuelnom) takve talente?

@Gale
U vezi tvog beloruskog drugara Artjoma Parahovskog. Pa izgleda... onako... prilično zastrašujuće:
Slika
Slicno situacija i kod mene. Tvrdoglavost i forsiranje nekin igraca cine cuda...
Jos uvijek nemam Rochestia, a Parakhouski-og ubacio tek pred ovo kolo. Od pocetka faze top 16 sam spustio vrijednost tima za 60k, to je trenutno. Do pretproslog kola je bilo za 80k :D
Od mogucnosti da sastavim skoro najskuplji moguci tim za top 16 dosao sam za to da moram Jenkins-a ubacivati kao neku vrstu asa iz rukava :D
Korisnikov avatar
By Lucky
I kako to obicno biva, kad imam vremena na pretek ja zaboravim da izvrsim izmjene i iskoristim , po prvi put, priliku da zamjenom skupih povrijedjenih igraca (BB i TK) konacno imam kintu za nekoga koga stvarno zelim.
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Lucky napisao:Drugo Treće kolo za redom kasnim sa izmjenama. Otkud danas utakmica? :twisted:
@Čvarkov
Pijem.
Korisnikov avatar
By miki
Kakav sam samo tim imao na pocetku TOP 16, i nekoliko losih poteze i sad imam ekipu koja jedva 100 prelazi. :cry:
Korisnikov avatar
By Gale
Katastrofa. Nisam izvršio izmene i sad imam tri povređena igrača u timu. Sa ovim sam stvarno izgubio svaku vezu... :think:
By surda
Ajde da sam i ovo dozivio. Ja ovo navodno izgram ozbiljno, ajde da se makar s vremena na vrijeme primijeti...
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Svaštara

Djokonda mnogo hvala na iscrpnim i kvalitetnim pre[…]

Fudbal

I onda je jednorog preskočio dugu ? Moj […]

Reprezentacija Srbije