By surda
Izbacim Marjanovica, ubacim Ercega. Dobar sam ja momak...
Anderson i Huertas zajedno -1. Ne znam vise ni sta bih komentarisao. Da je katastrofa nije, ali...
Nevjerovatno, kad god pogledam Marvel iz kola o kolo lagano uvecava vodjstvo u odnosu na sve nas. Druze popusti malo :D
Korisnikov avatar
By Gale
Na kraju sam sa 128 bio peti u ukupnom plasmanu. Treba da se sramimo, igramo kao babe neke!
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Gale napisao:Na kraju sam sa 128 bio peti u ukupnom plasmanu. Treba da se sramimo, igramo kao babe neke!
Šta tek reći za pacere koji ni do stotke nisu dobacili... :oops:
Slika
Korisnikov avatar
By Gale
Ne bi to možda ni bilo tako strašno da nemamo na raspolaganju barem po dve indeksne zveri za svako mesto u timu. Ispada da je veći uspeh ne dobaciti do stotke :D , nego preći 150.
Korisnikov avatar
By The Answer
Metiljavi, mlaki, nikakvi, ladni, kao da su kolektivno oslobodjeni od fiskulture, pojma nemaju, vracaju u nazad...
Korisnikov avatar
By Grobar1971
Stavim Aroja i on ne igra. Ubi me maler sa igračima koji volšebno ne igraju. Ne mogu nijedno kolo da budem bez njih.
Korisnikov avatar
By The Answer
Jel igra neko ovo uopste? Steta za takvu pricu na ovom forumu, bolja igra nego aba...
Korisnikov avatar
By Gale
Pa, ja sam malo izgubio nit. Logovao sam se juče - samo da bih otkrio da je kasno da izvršim izmene. Usput sam izvalio da imam Begića u timu. Ni pod batinama ne bih mogao da se setim kako je do toga došlo.

Šteta, EL nudi veliki izbor zveri, da smo iole ozbiljni, bilo bi tu neopevanih rezultata. Sa druge strane, ja imam opravdanje barem utoliko što nemam SK, pa ne pratim EL. U timu sada ima nekog Parkohuskog koji sabija odlične indekse, a ja nemam pojma kako čovek izgleda.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 29
Ostali klubovi ABA lige

Da u pravu si Cerovina,Tanaskovic i mozda Brekic,[…]

ABA fantasy

66 od 5 Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapata[…]

dvostruki pobednik prosle sezone :whistle: Ej[…]