Korisnikov avatar
By Poska

Жекс у фазону: ''тишина тамо!'' :)

Korisnikov avatar
By skeske

Kakva Santa Barbara od skorijih dogadjaja. Uostalom ako Covic moze imati dvije ekipe u ligi, moze i Srbin CG

Korisnikov avatar
By milanezija
Drugovi fantazeri, u ime komesarijata, zeleo bih da vam se obratim kratkim saopstenjem pre pocetka naredne sezone:

Usled obaveza na fakultetu, moram da podnesem neopozivu ostavku na mesto komesara nase male zajednice. Zeleo bih da vam se zahvalim na saradnji u poslednje 2 godine, zaista je bilo zadovoljstvo raditi vam o glavi svakog ponedeljka/utorka. Nastavljam da ucestvujem ali samo kao takmicar. Smatram da sam za ove 2 godine pokazao put buducim komesarima kako (ne) treba raditi.

Srecno!
Korisnikov avatar
By Lucky
E jebi ga sad, ja ne prihvatam ostavku. Mislim da nemaš klauzulu za izlazak iz ugovora.
Uostalom, gdje ima da se kupi za diploma i koliko košta pa da nastavimo sa dominacijom - ti kao komesar a ja kao šampion.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
I to studiranje nije vise kao nekad, cuj nemas vremena na pretek :(
Inace, spreman sam da napravim iskorak ove sezone, sticajem okolnosti zbog posla sam se malo preselio u Novo Mesto, potrazicu Zigu Fifolta da mi da par savjeta oko fantazija.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ligu moramo igrati, pa neka budu ove sezone 2 komesara, ako 1 ne moze da stigne.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Rečima velikog Teodena kralja Rohana- SO IT BEGINS! Timovi mogu da se prave!
  • 1
  • 828
  • 829
  • 830
  • 831
  • 832
  • 881

To naravno

ABA fantasy

Ja sam povukao neke rizicnije poteze. Trebali bi b[…]

NBA

Baš to, težak je mnogo, ogromno je to opter[…]