Korisnikov avatar
By Srbin iz Crne Gore
milanezija napisao:
Srbin iz Crne Gore napisao:

Dobar je covjek, ali se prodao za platu od 400€ u željezari u Smederevu. Jbg, porodica.....

Послато са Redmi 6A уз помоћ Тапатока

Tebi je to što neko crnči za te pare zajebancija...

Nije Komesare. Tužno je da rade najteže poslove za te pare. Ali veliki vođa otvara pogone, jbg.....

Korisnikov avatar
By milanezija
milanezija napisao:

Dobar je covjek, ali se prodao za platu od 400€ u željezari u Smederevu. Jbg, porodica.....

Tebi je to što neko crnči za te pare zajebancija...

Nije Komesare. Tužno je da rade najteže poslove za te pare. Ali veliki vođa otvara pogone, jbg.....

I sad mi objasni kakve veze sve to ima sa fantazijem?

Korisnikov avatar
By Zex88

Nema. Sta je bilo maco ? :DDD

Opomena pred ban.. Da ne objašnjavam specijalno, truješ jednu odličnu temu politikom..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Zex88 napisao:

Nema. Sta je bilo maco ? :DDD

...truješ jednu odličnu temu politikom svojim prisustvom..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

Verujem da govorim u opste ime kad kazem da nam je pun ku*ac tvojih sala i da je vreme da shvatis da nisi pozeljan

Ova tema je suvo zlato foruma od 1.dana, pogledaj malo postove koji se vrte godinama pa ih uporedi sa svojima

Tuzna sudbina nekad Gale ovde a danas ti...

By Mate_Kokičar

Pozdrav fantazeri,
nisam htio pisati ranije da ne izazovem nepotrebnu diskusiju. Bit će ovo ujedno moj jedini post. Pratim ponekad temu budući da ste vi na ovom forumu nažalost jedina preostala aktivna fantasy zajednica u regiji.

A razlog mog postanja je taj što želim nešto upitati jednog vašeg aktivnog člana koji je, kako vidim, vrlo "popularan". Blokirao me na platformi gdje smo komunicirali pa rekoh možda odgovori ovdje pred zajednicom. :D
Kako to da je onaj koji mu je izbrisao igrače iz vodeće ekipe i koji je je, kako on reče, trebao biti vrlo vrzo baniran, završio na kraju na 1. mjestu u generalnom poretku? A eto jedan "MJ23 fantasyja" kako spomenuti član sebi tepa, nekim čudom nije to uspio? :lol: Vrlo interesantno....
Kompleksi su zaj... stvar.

Slika

Samo toliko. I oprostite na off-topicu.
Svaka vam čast na entuzijazmu s kojim igrate. To jest i poanta igre, pa bio netko prvi, stoti ili petstoti.
Nažalost, nova administracija je uspjela srozati igru do te razine da ste vi ostali posljednji Mohikanci kad je u pitanju ABA fantasy na regionalnim forumima.
Samo ovako nastavite. I iskorijenite kukolj na vrijeme. ;) Trebalo je i meni neko vrijeme da shvatim o čemu se radi, ali bolje ikad nego nikad. Vidim da i vi odavno shvaćate. :)

Sretno u sljedećoj fantasy sezoni (ako je bude :lol:)!

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC

Pozdrav,
ispičavam se ako vam je moj ulazak stvorio probleme.
Srbin iz Crne Gore mi je poslao poruku na fb-u da uđem u nekoliko privatnih liga, među ostalima i vašu.
Nije ništa rekao da je samo za članove foruma.
Možete maknuti moju ekipu, nema problema.

A NEKADA SU MATE KOKICAR I SRBIN IZ CG BILI BFF

Korisnikov avatar
By Zex88

@Mate,forum nije mesto gde ce se raspravljati o privatnom zivotu i iznositi prljav ves izmedju forumasa..

@Srbin iz CG Preporucujem ti da ne nastavljas raspravu..

Ako ne budete postovali,obojica idete na hladjenje..

• 1
  • 826
  • 827
  • 828
  • 829
  • 830
Svaštara

Djokonda mnogo hvala na iscrpnim i kvalitetnim pre[…]

Fudbal

I onda je jednorog preskočio dugu ? Moj […]

Reprezentacija Srbije

I Sale se setio 2011, nismo mi ovde neki smaraci […]