Korisnikov avatar
By milanezija
Tacka cetiri nije bitna, Obilic je ne zna vec 5 godina
Korisnikov avatar
By Lucky
Hvala svima na cestitkama i istovremeno sve cestitke za SCG, Korta, Milaneziju, kao i sve ostale ucesnike sto su igrali aktivno do kraja i time ucinili da igra bude regularna i zanimljiva do kraja. Posebne cestitke za Giru jr.
Milanezija se pokazao kao fantastican komesar. Imas zadatak da nam isplaniras sistem takmicenja za sledecu sezonu koji ce ukljucivati plejof. Bez toga to nije to. Moj prijedlog bi bio, posto je izvjesno da ce opet biti 22 kola, da oformimo 2 grupe sa po 12 ekipa (11 kola) i plejof faza za preostalih 11 kola (3 + 3 + 5).
Korisnikov avatar
By milanezija
Slazem se, to je bio rezervni plan i za ovu ali smo bas u zurbi bili a i nikako nismo uspevali ovde svi da se dogovorimo pa sam presekao na najjednostavnije

Sto se zreba tice, ja bih iskoristio ovogodisnju tabelu sa odredjivanje

Znaci 1-4-5-8-9-12-13-16-17-20-21 + jos jedan ako se nov prikljuci

I u drugu grupu 2-3-6-7-10-11-14-15-18-19-22 + CG Srbin

Ovo pisem bez gledanja na tabelu, ali otom potom kad baksuzi pokrenu fantazi sledece godine (rekao bih sezone ali kao Partizanovac jezim se od toga Slika )

*** Jedno pitanje, ako hocete mozda cak da ide 8 iz grupe, nekako mi malo 4 nakon samo 11 kola, pa da se osmina finala igra na razliku, a od cetvrtfinala na 2 dobijene a ne na razliku, malo je komplikovanije, meni je svejedno, ovo je samo pitanje :D
By Gira PFC
Milanezija, još jednom da istaknem da si bio odličan administrator H2H lige :clap: i da pozovem sve koji mogu da i sledeće godine učestvuju, jer je uvek zanimljivo. Plej-of obavezno da organizujemo, a predlog da 16 najboljih idu dalje podržavam, jer će biti veća draž samog takmičenja.
Videćemo koliko će se forumaša prijaviti sledeće godine, ali čak da nas bude i znatno više, možemo smisliti i za tako prošireni sastav neki model igranja. Važno je da se družimo i zabavljamo. :dance:

Lakiju i Kortu, dvojici velikih šampiona (prvenstveno mislim na njihove ljudske vrednosti, mada su ove godine bili naši šampioni i u fantaziju, svako u svojoj "disciplini"), još jednom zahvalnost na podršci mom Junioru, koji je stvarno oduševljen prijemom i stavom forumaša prema njemu. Hvala drugari! :)
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ljudi glupo je da finale igraju samo dva takmicara i to cak 5 zadnjih kola lige. Nije zabavno. Najbolje da se u eliminacijama igra ili na razliku u dva meca ili na dve pobede. Dve pobede je sasvim realno, a vec na tri da se igra to je puno. Bolje produziti regularni deo sezone da igra vise takmicara.
Korisnikov avatar
By Srbin iz Crne Gore
Sve se moze dogovoriti i isplanirati za sledecu sezonu. Ima vremena :)

Nego, da vas pitam sledece - da li je neko raspolozen da igramo fantazi nase domace lige ? Ja bih osmislio pravila, znam vec kako bi to moglo da izgleda a Milanezija ako je raspolozen moze voditi tabelu ili ako ne zeli da mu se mijesam u KOMESARIJAT da preuzme sve na sebe :D

Posto sam dobio neke nagrade za ovogodisnji fantazi, pobjedniku bi na poklon islo nesto od toga (jos uvijek cekam da mi kazu koje sam sve nagrade osvojio.Znam za neke, za ostalo cekam da mi jave. Uglavnom kazu da ce biti bogato :D ).

Ako ste voljni, tu sam.
Korisnikov avatar
By The Answer
U pravu je MO da je glupo da finale igra 2 takmičara, finale treba da igra bar 5 takmičara!

8 od 11 da ide u plejof? Dajte ljudi... to Norvežani tako igraju košarku, imaju ligu od 10 klubova od kojih 8 ide u PO, ponekad se zapitam što se uopšte cimaju i troše vreme i novac na regularni deo. 8 je realno da ide ako je bar 14 u grupi a i tad je meh... 16 je ok. Ili neki rukometni sistem da prva dva idu direktno a od trećeg do šestog u prvu eliminacionu rundu mada je i to previše... pa rukometno, znači bljak. Bolje da se poradi na tome da se skupi više ljudi, bar 28, krenuti 2 nedelje pre početka lige u mobilizaciju a ne 2 dana pre pa onda završimo tako što prvi put u ko zna koliko godina igramo bez plejofa jer 3/4 nije ni ulazilo na forum taj dan.

Naravno, o tome da treba ostati best of 3 do finala i best of 5 u finalu ne treba ni habati tastaturu.
Korisnikov avatar
By Lucky
I ja razmišljam slično kao i Answer, s tim da sam za to da se uvede i igranje za plasman da ne bi finale igrala "samo" 2 finalista a svi ostali navijali. U isto vrijeme se može igrati za 3, 5, 7,... mjesto i držati sve igrače uključenim do kraja.
Što se tiče kls-a, ja sam uvijek za druženje i igru ali mi je sve to egzotika što se tiče igrača, a i sistem lige mi je, blago rečeno - teško sr.nje. I u aba je tanak izbor igrača, ali za ove su NBA.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Korisnikov avatar
By The Answer
To za niža mesta je super. I prošle sezone smo imali za treće mesto ako se dobro sećam. Tako igrati i za peto, sedmo...

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Srbin iz Crne Gore
Posto je Milanezija komesar, neka mi u privatnoj poruci napise ime i prezime, postansku adresu i broj telefona, da mu kao nagradu za sledecu sezonu posaljem original kosarkasku sportsku torbu (ako ne slazu, posto su rekli da ce to biti jedna od nagrada pa cu dobiti dvije. Ako slazu, onda cu poslati nesto drugo sto dobijem).

Nadam se da je nagrada zadovoljavajuca ? ;)

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
  • 1
  • 582
  • 583
  • 584
  • 585
  • 586
  • 939
NBA

Profesor doktor Bjelica Poslato sa JSN-L21 pomoć[…]

Fudbal

Radonjić opet dao gol, Marsej ušao u seriju[…]